TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Als eerste klus stort Henny Huisman zich op de ruzie tussen André Hazes en presentator Wilfred Genee. De zanger zegde een bezoek aan het programma af omdat Genee iets onaardigs over een liedje van hem had gezegd. Gelukkig hebben we Henny nog, want die denkt de twee binnen een paar dagen weer samen aan tafel te hebben.
André moet net als zijn vader tegen een stootje kunnen, vindt Henny Huisman. Dat analyseerde hij dinsdagavond in de radiovariant van Veronica Inside, toen de mannen bekendmaakten dat Huisman als bemiddelaar gaat optreden. Hij zal ook optreden als Johan Derksen of René van der Gijp iemand beledigen, dus we verwachten dat hij zich de komende tijd niet hoeft te vervelen.
Huisman zal met het slachtoffer gaan praten en zorgen voor begrip rondom de gevoelens van de beledigde partij. En dat men dan bij hem uitkomt, begrijpt hij wel. Huisman: "Ik heb toch een beetje sinterklaasachtig imago. Het hangt een beetje aan mij dat ik de man ben die alles wel gedaan krijgt."
Vader van Valentijn Driessen overleden: 'Precies gegaan zoals hij wilde'
20:14Rob Geus en John van den Heuvel ondernemen juridische stappen na uitlatingen Johan Derksen over sauna
15:45Zo mis je geen moment van de uitreiking van de Gouden RadioRing 2026
15:43De complete Formule 1-kalender voor seizoen 2026
15:22Alle Nederlanders die kans maken op een medaille op de Olympische Winterspelen in Milaan-Cortina