TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Als eerste klus stort Henny Huisman zich op de ruzie tussen André Hazes en presentator Wilfred Genee. De zanger zegde een bezoek aan het programma af omdat Genee iets onaardigs over een liedje van hem had gezegd. Gelukkig hebben we Henny nog, want die denkt de twee binnen een paar dagen weer samen aan tafel te hebben.
André moet net als zijn vader tegen een stootje kunnen, vindt Henny Huisman. Dat analyseerde hij dinsdagavond in de radiovariant van Veronica Inside, toen de mannen bekendmaakten dat Huisman als bemiddelaar gaat optreden. Hij zal ook optreden als Johan Derksen of René van der Gijp iemand beledigen, dus we verwachten dat hij zich de komende tijd niet hoeft te vervelen.
Huisman zal met het slachtoffer gaan praten en zorgen voor begrip rondom de gevoelens van de beledigde partij. En dat men dan bij hem uitkomt, begrijpt hij wel. Huisman: "Ik heb toch een beetje sinterklaasachtig imago. Het hangt een beetje aan mij dat ik de man ben die alles wel gedaan krijgt."
Tim Hofman kijkt veel Nederlandse dramaseries: 'Maar makers hoeven me daar nooit voor te bellen'
10:00Marlijn Weerdenburg en Frits Sissing zijn klaar voor het Musical Awards Gala: 'De Oscars van het musicalgenre'
09:45Talpa reageert: dit is waarom Robert geen rood kreeg in De Bondgenoten
09:19Dit is wanneer de 'Hoe is het nu met?'-opnames van Married at First Sight plaatsvonden
08:45De TV van gisteren: Domenik en Ferenc weten nu echt alle Married at First Sight-kijkers te overtuigen