TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Als eerste klus stort Henny Huisman zich op de ruzie tussen André Hazes en presentator Wilfred Genee. De zanger zegde een bezoek aan het programma af omdat Genee iets onaardigs over een liedje van hem had gezegd. Gelukkig hebben we Henny nog, want die denkt de twee binnen een paar dagen weer samen aan tafel te hebben.
André moet net als zijn vader tegen een stootje kunnen, vindt Henny Huisman. Dat analyseerde hij dinsdagavond in de radiovariant van Veronica Inside, toen de mannen bekendmaakten dat Huisman als bemiddelaar gaat optreden. Hij zal ook optreden als Johan Derksen of René van der Gijp iemand beledigen, dus we verwachten dat hij zich de komende tijd niet hoeft te vervelen.
Huisman zal met het slachtoffer gaan praten en zorgen voor begrip rondom de gevoelens van de beledigde partij. En dat men dan bij hem uitkomt, begrijpt hij wel. Huisman: "Ik heb toch een beetje sinterklaasachtig imago. Het hangt een beetje aan mij dat ik de man ben die alles wel gedaan krijgt."
Zo kijk je donderdag live naar FC Sion - Ajax
13:02Jan Versteegh richt zich tot De Bondgenoten-fan Mart Hoogkamer
11:53Video: Carlo Boszhard over MAFS-pauze: ‘Goed dat we even een jaartje wachten’
11:48De 5 beste programma's om deze week te streamen
10:36Eindelijk duidelijkheid: dit is de startdatum van Boer Zoekt Vrouw