TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Na de chaotische race in Monaco twee weken geleden is het nu tijd voor spektakel tijdens de Grand Prix van Azerbeidzjan. Het gaspedaal gaat flink ingedrukt worden op het snelle stratencircuit van Bakoe.
En we gaan zien of Max Verstappen nu wel een beetje geluk heeft in Azerbeidzjan. De Red Bull-coureur wist namelijk maar in de vijf races in Bakoe maar twee keer te finishen. Vorig jaar leek het erop dat Max de overwinning zou binnenslepen, totdat vlak voor het einde een klapband kreeg en alsnog strandde. Max zal dus gemotiveerder dan ooit zijn. Helemaal met zijn huidige eerste plek in het WK-klassement.
Zoals gewoonlijk worden de eerste twee vrije trainingen op vrijdag verreden. Op zaterdag volgt de derde vrije training en daarna meteen de kwalificatie. Na de kwalificatie weten we hoe alles ervoor staat en wie er vooraan start zondagmiddag.
Dit zijn de tijden om in de gaten te houden. Onderstaande tijden zijn Nederlandse tijd:
13.00-14.00 uur: Eerste vrije training
16.00-17.00 uur: Tweede vrije training
13.00-14.00 uur: Derde vrije training
16.00-17.00 uur: Kwalificatie
13.00 uur: Race
De kwalificatie is zaterdagmiddag om 16:00 uur te zien. De race start zondagmiddag om 13:00 uur (15:00 uur lokale tijd). Beide zijn te zien op Viaplay en F1 TV PRO. De NOS en Ziggo Sport zenden de samenvatting na de race uit om 17:00 uur op NPO1.
Partnerbijdrage
Kijkers vernietigend over André Hazes in concert: 'Klinkt als een zingende kikker'
13:15Jandino Asporaat ontmoet kunstenaars in Sterren op het Doek: 'Liever geen kale man' (video)
09:53André Hazes komt met nieuw seizoen realifesoap: 'Volgend jaar weer draaien' (video)
09:18De TV van gisteren: Richard Groenendijk wint op primetime, weinig kijkers voor toespraak Koning
06:47Vanavond op TV: Sterren in concert: André Hazes in het theater, The masked singer, Rocco & Sjuul