TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Deze drie documentaires zijn sinds vandaag te zien op NOS.nl en in de app.
Theo Bos in Japan (2008)
Jeroen Stekelenburg volgde baanwielrenner Theo Bos in 2007 twee keer tien dagen in de gekke Keirin-wereld in Japan. Keirin werd uitgevonden in Japan. In een keirinwedstrijd starten maximaal 9 renners achter een gangmaakmotor. Na een paar ronden verlaat hij de baan en moeten de renners het afmaken.
The Green Machine (2004)
Eind 2003 wordt Roelant Oltmans de hockeycoach van het nationale elftal van Pakistan. NOS-verslaggever Michel Anthoniesse krijgt de kans om Oltmans in Pakistan te volgen, in een deel van de wereld waar destijds, vlak na 11 september, veel aan de hand is.
Rood of Blauw (2005)
Het is misschien wel de meest beladen derby van Nederland: Spakenburg-IJsselmeervogels, de 'blauwen' tegen de 'rooien'. In het kleine dorp Bunschoten-Spakenburg lopen de emoties hoog op als de twee clubs tegen elkaar spelen. Verslaggever Kees Jongkind ging op zoek naar de achtergronden.
Video: Mercedes doet oproep aan Salar: 'Kom naar huis'
11:37Nieuwe seizoen De Verhulstjes belooft wat: Gert Verhulst compleet gesloopt na stapavond met Jan Smit
10:16Musical Awards Gala komt eraan: wanneer en waar kijk je?
10:00De Nationale Popquiz 2026 voor het eerst te zien op NPO 3: dit mag je volgens Jan-Willem Roodbeen verwachten
09:41Video: Vincent Croiset en Tina de Bruin geven elkaar het jawoord