TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Nederland had twee ijzers in het vuur met Irene Schouten en Marijke Groenewoud, maar met nog 5 rondes te gaan ging Groenewoud, net als in de halve finale, onderuit. Zonde, want ook zij was favoriet voor een medaille.
Lees hier alles over de Olympische Winterspelen 2022
Daarna ontstond er een hoop geduw en getrek in het peloton. Bij het horen van de bel ging Irene Schouten voluit voor de overwinning. Op de streep versloeg ze nipt de Canadese Blondin. De Italiaanse Lollobridgida won.
Daarmee wint Irene Schouten 3 keer goud (3.000 en 5.000 meter) en 1 keer brons (ploegenachtervolging) op één Olympische Spelen. En dat is een record voor een Nederlandse sporter.
Over Mijn Lijk-Jegor deelt hoopvol gezondheidsnieuws met volgers
13:08Dit zijn de eerste beelden van de nieuwe realityshow De Drop
12:07Israel van Dorsten komt met Klinkt als een Sekte: 'Intensiteit en het leed dat mensen in gesloten groepen overkomt verbaasde mij het meest'
10:57Daan Alferink wordt nieuw jurylid in Het Blok
10:44De Bevers gaan door en kondigen het zevende seizoen aan