TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
En wil je voorpret, dan kun je nu al zien hoe onder anderen de Turks-Nederlandse Serkan Ozcaglayan en de Surinaamse Donovan Wisse zich voorbereiden op hun gevecht.
Videoland kocht vorig jaar zomer de rechten van Glory's kickbokswedstrijden. Om het main event tussen de Litouwse Sergej Maslobojev en Surinaams-Nederlandse Donegi Abena te zien, kun je dus uitsluitend op het streamingplatform terecht. Je hebt een abonnement vanaf 4,99 euro of een gratis proefperiode van twee weken.
De prelims zijn vanaf 19.00 uur te zien via het YouTube-kanaal van Videoland. Zoals gezegd kun je daarvoor al interviews met de kickboksers zien in aanloop naar Glory 83. Kun je het kickboksgala zaterdag niet live zien, dan kun je de wedstrijden de volgende dag terugkijken bij Videoland.
Om 19.00 uur starten de prelims:
Vanaf 19.30 uur starten de gevechten:
*Eigenlijk zou Chris Wunn tegen Mohammed Jaraya vechten. Jaraya werd onlangs gearresteerd voor witwassen en drugs- en wapenhandel. De Nederlands-Marokkaanse kickbokser zou op 11 februari zijn comeback bij Glory maken, maar de rechtbank van Den Bosch verlengde zijn voorlopige hechtenis deze week met negentig dagen. Daarom moet hij het kickboksgala weer missen.
Joilton Lutterbach zou eigenlijk in een prelim tegen Diaguely Camara staan, maar de Braziliaanse vechter is 'medisch ongeschikt' verklaard om te vechten.
Dit bericht op Instagram bekijken
Ellie Lust en Daniël Verlaan slaan handen ineen voor slachtoffers van online scams
19:07Video: Dit zien we dinsdagavond ook in de act van Claude op het Songfestival
16:37Waarom het seizoensslot van Even Tot Hier zaterdag niet te zien is
16:34Video: de concurrentie reageert op C'est La Vie van Claude
16:19Wilfred Genee werkt aan nieuw klusprogramma voor Talpa