TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Twee oud bekenden zijn tijdens het WK in Qatar terug op het oude nest. Marco van Basten en Youri Mulder keren deze winter terug als analist bij de NOS.
Beide mannen waren de afgelopen jaren vooral te zien bij Ziggo Sport, maar maken voor dit toernooi graag een uitzondering.
Youri Mulder weet bijna niet anders dan dat hij de WK’s analyseert bij de NOS. Hij praatte namelijk ook al na over het mondiale toernooi in 2002, 2006, 2010 en 2014. Dus een logische stap is het zeker.
Naast van Basten en Mulder schuiven er ook andere analisten aan om het uitgebreid over de wedstrijden te hebben. Zo zien we onder andere Rafael van der Vaart, Pierre van Hooijdonk, Ibrahim Afellay, Karim El Ahmadi, Leonne Stentler, Imke Courtois en John van ’t Schip terug.
Daarnaast maakte de NOS bekend dat Jeroen Elshoff tijdens het WK bij alle groepswedstrijden van het Nederlands elftal de tv-commentator is. Ook is de kans aanwezig dat hij we hem bij alle duels van Oranje in de knock-outfase gaan horen. Een bijzondere beslissing van de NOS, want bij eerdere eindtoernooien werden de wedstrijden van Oranje nog onder meerdere commentatoren verdeeld.
Jeroen Grueter moet dit toernooi verstek laten gaan, vanwege privéomstandigheden. Arno Vermeulen voorziet de openingswedstrijd op 20 november tussen Qatar en Ecuador van commentaar.
GTST Spoilers - maandag 26 t/m donderdag 29 januari 2026
06:47Vanavond op TV: Onbekend en wereldberoemd: Gebroeders van Lymborch, Cedar Cove, Behind Enemy Lines
22:15Victor Vlam niet meer welkom bij Vandaag Inside: 'Vervelende jongen'
15:25Roos Moggré gaat twee weken lang Pauw & De Wit presenteren
14:06Terugkijken: meeuw steelt kibbeling van Ron in Oh Oh Den Haag