TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Twee oud bekenden zijn tijdens het WK in Qatar terug op het oude nest. Marco van Basten en Youri Mulder keren deze winter terug als analist bij de NOS.
Beide mannen waren de afgelopen jaren vooral te zien bij Ziggo Sport, maar maken voor dit toernooi graag een uitzondering.
Youri Mulder weet bijna niet anders dan dat hij de WK’s analyseert bij de NOS. Hij praatte namelijk ook al na over het mondiale toernooi in 2002, 2006, 2010 en 2014. Dus een logische stap is het zeker.
Naast van Basten en Mulder schuiven er ook andere analisten aan om het uitgebreid over de wedstrijden te hebben. Zo zien we onder andere Rafael van der Vaart, Pierre van Hooijdonk, Ibrahim Afellay, Karim El Ahmadi, Leonne Stentler, Imke Courtois en John van ’t Schip terug.
Daarnaast maakte de NOS bekend dat Jeroen Elshoff tijdens het WK bij alle groepswedstrijden van het Nederlands elftal de tv-commentator is. Ook is de kans aanwezig dat hij we hem bij alle duels van Oranje in de knock-outfase gaan horen. Een bijzondere beslissing van de NOS, want bij eerdere eindtoernooien werden de wedstrijden van Oranje nog onder meerdere commentatoren verdeeld.
Jeroen Grueter moet dit toernooi verstek laten gaan, vanwege privéomstandigheden. Arno Vermeulen voorziet de openingswedstrijd op 20 november tussen Qatar en Ecuador van commentaar.
Vandaag staat de laatste reeks zestiende finales van het WK voetbal op het programma. Argentinië is de grote blikvanger van de dag, maar ook Australië - Egypte en Colombia - Ghana kunnen zomaar spannende duels opleveren.
Verschuivingen in televisiewereld: Kirsten Westrik en Tom van 't Einde verplaatsen
10:57Priscilla Wildeman zet zoons in het zonnetje
09:28RTL 4 komt met opvallende tegenhanger van SBS6-hit The Tribute
08:27De TV van gisteren: Kijkers ruiken onraad bij Het Perfecte Plaatje
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten