TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Nils van der Poel deed 12:30.74 over de 25 rondjes en dat deed nooit iemand ter wereld sneller. Patrick Roest moest al veel eerder starten dan Van der Ploeg en hij klokte 12:44.59, een mooie tijd die een tweede zilveren medaille opleverde voor Roest.
Lees hier alles over de Olympische Winterspelen 2022
De Zweed was al favoriet op de langste afstand maar de Nederlanders dachten vooraf nog kans te hebben hem te verslaan. Daar bleek vanaf ronde 1 geen sprake van te zijn.
Bergsma kukelde helaas net van het podium af omdat de Italiaan Ghiotto iets rapper ging en tot zijn grote vreugde derde werd.
Van der Ploeg zette de afgelopen dagen de boel op scherp door de KNSB te beschuldigen van corruptie omdat de bond het ijs in het voordeel van de Nederlanders probeerde te beïnvloeden, maar alle afleiding die daarop volgde had geen enkele invloed op de prestatie van de Zweed.
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
Mats uit De Bachelorette op 28-jarige leeftijd overleden
09:54Wilfred Genee raakt gevoelige snaar bij Johan Derksen: 'Jij bepaalt niet waar ik over praat'
09:07Hart van Nederland-presentatrice Nikki Herr bevallen van tweeling
08:51De TV van gisteren: ruim 1,6 miljoen kijkers blijven wakker voor Oranje
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, King Arthur