TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Na de wedstrijd tegen de Belgen wachten de beloftes van Erwin van de Looi een wedstrijd tegen het altijd lastige Portugal. Die ploeg haalde de vorige editie de finale en heeft ook dit jaar weer een sterke selectie.
De Portugezen hebben met Gonçalo Ramos (Benfica) de topscorer van de kwalificatiereeks in de ploeg. Ajacied Francisco Conceição en PSV'er Fábio Silva houden de 'Nederlandse' eer hoog.
Bij de eerder genoemde vorige editie kwamen de Nederlandse beloftes tot de halve finale, waarin Duitsland te sterk was. In dat team zat een aantal huidige A-internationals, maar ook een paar nu al vergeten voetballers. Justin Bijlow en Tyrell Malacia stonden steevast in de basis, maar datzelfde was het geval voor spelers als Ferdi Kadioglu en Abdou Harroui.
Peter Pannekoek deelt onthutsend verhaal over Toeslagenaffaire-slachtoffers: 'Het is echt hard'
12:40Zoveel geld houd je over als je 500.000 euro bij Miljoenenjacht wint
12:23Arjan Ederveen hoopt op een tweede seizoen van Rust en Vreugd: 'Natuurlijk wil ik dat!'
12:10Video: Thomas confronteert Chess met haar lullige uitspraken (De Bondgenoten)
12:02Livestream: Jenning de Boo schaatst de 3000 meter tegen Joy Beune