TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Wembley vormt het decor van de finale van het EK voor vrouwen. De kaarten voor deze eindstrijd gingen als warme broodjes over de toonbank: binnen een uur was het duel uitverkocht. Dat betekent dat er een kleine 90.000 toeschouwers op de tribune zitten om de voetballers aan te moedigen.
Dat is ongeveer evenveel als bij El Clásico voor vrouwen in Camp Nou afgelopen maart. Ter vergelijking: de finale van het EK in 2017 in De Grolsch Veste in Enschede trok ruim 28.000 bezoekers. Tijdens dit EK worden overigens maar voor twee wedstrijden echt grote stadions ingezet: het openingsduel van de Engelsen was op Old Trafford (74.000 fans) en de finale dus op Wembley.
De ploeg die als winnaar van het veld stapt is de opvolger van Oranje, de regerend Europees kampioen. En dat wordt nog spannend. Dit laatste duel gaat namelijk tussen het Engeland van Sarina Wiegman en Duitsland.
Mariska en Frans Bauer blikken vooruit op Frans & Mariska: Stellen op de Proef: 'Zijn we er aan toe om te emigreren?'
08:54De TV van gisteren: kijkers The Masked Singer diep onder de indruk van de Teckel
06:47Vanavond op TV: Kefah en de wijzen, The tribute: Battle of the bands, The Shape of Water
00:01Advent dag 20 | Deze tv-momenten uit 2025 zullen we niet snel meer vergeten
20:19Dit zijn de afvallers van de zesde aflevering van The Masked Singer 2025