TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Wembley vormt het decor van de finale van het EK voor vrouwen. De kaarten voor deze eindstrijd gingen als warme broodjes over de toonbank: binnen een uur was het duel uitverkocht. Dat betekent dat er een kleine 90.000 toeschouwers op de tribune zitten om de voetballers aan te moedigen.
Dat is ongeveer evenveel als bij El Clásico voor vrouwen in Camp Nou afgelopen maart. Ter vergelijking: de finale van het EK in 2017 in De Grolsch Veste in Enschede trok ruim 28.000 bezoekers. Tijdens dit EK worden overigens maar voor twee wedstrijden echt grote stadions ingezet: het openingsduel van de Engelsen was op Old Trafford (74.000 fans) en de finale dus op Wembley.
De ploeg die als winnaar van het veld stapt is de opvolger van Oranje, de regerend Europees kampioen. En dat wordt nog spannend. Dit laatste duel gaat namelijk tussen het Engeland van Sarina Wiegman en Duitsland.
Dinsdag 16 juni staan er vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal 2026. Met onder meer Frankrijk en Argentinië die hun eerste groepswedstrijd spelen, kunnen voetbalfans zich opmaken voor een interessante avond en nacht.
Vanavond op TV: Dertigers, Signed, sealed, delivered, The Lost World: Jurassic Park
21:41Video: Gerard Joling doopt Victor Vlam om tot 'Victor Vals'
19:47Wim T. Schippers, stem van Ernie en tv-pionier, overleden op 83-jarige leeftijd
19:33Kijkers moeten even wennen aan de nieuwe look en tune van Editie NL
15:27Wat gaat Humberto Tan nu doen op tv na komst Welmoed Sijtsma bij RTL?