TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Duitsland - Spanje is een wedstrijd die veel voetballiefhebbers ongetwijfeld in hun agenda hebben genoteerd. Het is voor beide landen het tweede duel én de lastigste wedstrijd in de poule.
Spanje is volgens de bookmakers de grote favoriet om Europees kampioen te worden, terwijl Duitsland het toernooi is begonnen als outsider voor de titel. De hele selectie van de Spaanse bondscoach Jorge Vilda is om de vingers bij af te likken, maar Alexia Putellas is een speler om uit te lichten. Zij is al jarenlang de spelmaker bij FC Barcelona en beschikt over een enorm scorend vermogen: afgelopen seizoen trof ze achttien keer doel in 26 wedstrijden.
Het andere duel in deze poule gaat tussen de eveneens sterke ploeg van Denemarken en het relatief zwakke Finland. Deze is vanaf 18:00 uur te zien op NPO1.
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Livestream: Nederlanders zoeken tijdens extreme hitte verkoeling aan zee
12:16Zoveel geld houd je over als je 100.000 euro bij De Bondgenoten wint
11:46Mike uit B&B Vol Liefde deelt heuglijk nieuws over vriendin: 'Ik denk dat ze de ware is'
11:22Jelka van Houten laat van zich horen na meltdown in Het Perfecte Plaatje op Reis
10:00Dit kijkt Dag & Nacht-acteur Guy Clemens: 'Ik heb alle seizoenen van deze serie achter elkaar gebinged'