TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Skeletonster Kimberley Bos kan in Peking geschiedenis schrijven door als eerste Nederlander ooit een olympische skeletonmedaille te winnen tijdens de Olympische Winterspelen. Bos verkeert in uitstekende vorm: vorige maand pakte ze de eindzege in de wereldbeker én werd ze Europees kampioen.
Bij skeleton duiken de atleten liggend op hun slee, bijna met de kin op het ijs, naar beneden op de finish af. Snelheden van rond de 120 kilometer per uur zijn geen uitzondering. Het is vooral die vaart die Bos zo aanspreekt. “Met je hoofd naar voren in een achtbaan die je zelf mag besturen, wie wil dat nou niet?” zegt ze in een filmpje van TeamNL. In Peking moet de Nederlandse onder meer zien af te rekenen met de Oostenrijkse Janine Flock, de Russische Elena Nikitina en Valentina Margaglio uit Italië.
Partnerbijdrage
Het aftellen is begonnen: Sleepers keert bijna terug en na die snoeiharde cliffhanger is de spanning groter dan ooit. Wat staat Martin Oudkerk te wachten in het nieuwe seizoen nu alle zekerheden zijn weggevaagd?
Albert Heijn Kerstreclame 2025: Jeroen van Koningsbrugge straalt twee keer
08:15De TV van gisteren: Sint brengt meerdere bezoekjes op Nederlandse tv
06:47Vanavond op TV: Protection, De bondgenoten, The Help
06:00Advent dag 6 | Leef mee met de kandidaten van Vals Spel op Videoland
22:05Dit zijn de afvallers van de vierde aflevering van The Masked Singer 2025