TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De Paralympische Spelen zijn in volle gang. Herman van der Zandt kijkt naar de verrichtingen van de Nederlandse sporters in Tokio.
Presentator Herman van der Zandt kijkt in een speciaal bulletin naar de verrichtingen van de Nederlandse sporters in Tokio. In Japan staat de derde dag van de Paralympische Spelen op het programma. In onder meer atletiek en judo worden medailles uitgereikt.
In de studio in Hilversum ontvangt Van der Zandt met oud-rolstoeltennisser Jiske Griffioen een ervaringsdeskundige. In 2000, als vijftienjarige, deed Griffioen in Sydney mee aan de Paralympische Spelen als rolstoelbasketballer. Daarna maakte ze de overstap naar het rolstoeltennis. Dat legde haar geen windeieren, want in 2016 won ze Olympisch goud in Rio de Janeiro.
Thomas trapt zijn Oranjezomer-week af met deze gasten
11:16Fred haalt uit naar Ellen in B&B Vol Liefde: 'Fysiek is het een oma'
10:26Woeste Grond: 'Hierom had dit seizoen geen cliffhanger'
09:07B&B Vol Liefde: dit vinden jullie de saaiste B&B-houder en deze heeft de mooiste plek
08:38Mi Dushi: een leven zonder Carrie is onmogelijk voor Geert-Jan Knoops