TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De Paralympische Spelen zijn in volle gang. Herman van der Zandt kijkt naar de verrichtingen van de Nederlandse sporters in Tokio.
Presentator Herman van der Zandt kijkt in een speciaal bulletin naar de verrichtingen van de Nederlandse sporters in Tokio. In Japan staat de derde dag van de Paralympische Spelen op het programma. In onder meer atletiek en judo worden medailles uitgereikt.
In de studio in Hilversum ontvangt Van der Zandt met oud-rolstoeltennisser Jiske Griffioen een ervaringsdeskundige. In 2000, als vijftienjarige, deed Griffioen in Sydney mee aan de Paralympische Spelen als rolstoelbasketballer. Daarna maakte ze de overstap naar het rolstoeltennis. Dat legde haar geen windeieren, want in 2016 won ze Olympisch goud in Rio de Janeiro.
Na de stunt tegen Duitsland wacht Paraguay opnieuw een zware uitdaging op het WK voetbal. Dit keer is Frankrijk de tegenstander, een ploeg die met veel vertrouwen aan de aftrap verschijnt.
Tom Dumoulin analyseert de Tour de France 2026 bij de NOS: 'Ik heb een periode een afkeer gehad van het wielrennen'
06:47Vanavond op TV: Beck, NCIS, Starsky & Hutch
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
06:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij