TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De Paralympische Spelen zijn in volle gang. Herman van der Zandt kijkt naar de verrichtingen van de Nederlandse sporters in Tokio.
Presentator Herman van der Zandt kijkt in een speciaal bulletin naar de verrichtingen van de Nederlandse sporters in Tokio. In Japan staat de derde dag van de Paralympische Spelen op het programma. In onder meer atletiek en judo worden medailles uitgereikt.
In de studio in Hilversum ontvangt Van der Zandt met oud-rolstoeltennisser Jiske Griffioen een ervaringsdeskundige. In 2000, als vijftienjarige, deed Griffioen in Sydney mee aan de Paralympische Spelen als rolstoelbasketballer. Daarna maakte ze de overstap naar het rolstoeltennis. Dat legde haar geen windeieren, want in 2016 won ze Olympisch goud in Rio de Janeiro.
Nieuwe seizoen De Verhulstjes belooft wat: Gert Verhulst compleet gesloopt na stapavond met Jan Smit
10:16Musical Awards Gala komt eraan: wanneer en waar kijk je?
10:00De Nationale Popquiz 2026 voor het eerst te zien op NPO 3: dit mag je volgens Jan-Willem Roodbeen verwachten
09:41Video: Vincent Croiset en Tina de Bruin geven elkaar het jawoord
09:00De Bevers gaan naar het grote doek: eerste bioscoopfilm aangekondigd