TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De Paralympische Spelen zijn in volle gang. Herman van der Zandt kijkt naar de verrichtingen van de Nederlandse sporters in Tokio.
Presentator Herman van der Zandt kijkt in een speciaal bulletin naar de verrichtingen van de Nederlandse sporters in Tokio. In Japan staat de derde dag van de Paralympische Spelen op het programma. In onder meer atletiek en judo worden medailles uitgereikt.
In de studio in Hilversum ontvangt Van der Zandt met oud-rolstoeltennisser Jiske Griffioen een ervaringsdeskundige. In 2000, als vijftienjarige, deed Griffioen in Sydney mee aan de Paralympische Spelen als rolstoelbasketballer. Daarna maakte ze de overstap naar het rolstoeltennis. Dat legde haar geen windeieren, want in 2016 won ze Olympisch goud in Rio de Janeiro.
Partnerbijdrage
Vanavond op TV: Een jaar in vogelvlucht, Sing with me, Need for Speed
22:29Dit is de winnaar van De Slimste Mens 2026
21:59Dit is de grote winnaar van de eerste editie van Got Talent 2026
20:05Margôt Ros is Scrooge in het jaarlijkse kerstspektakel
17:04Ex on the Beach-ster Charlotte Fix is zwanger