TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De Paralympische Spelen zijn in volle gang. Herman van der Zandt kijkt naar de verrichtingen van de Nederlandse sporters in Tokio.
Presentator Herman van der Zandt kijkt in een speciaal bulletin naar de verrichtingen van de Nederlandse sporters in Tokio. In Japan staat de derde dag van de Paralympische Spelen op het programma. In onder meer atletiek en judo worden medailles uitgereikt.
In de studio in Hilversum ontvangt Van der Zandt met oud-rolstoeltennisser Jiske Griffioen een ervaringsdeskundige. In 2000, als vijftienjarige, deed Griffioen in Sydney mee aan de Paralympische Spelen als rolstoelbasketballer. Daarna maakte ze de overstap naar het rolstoeltennis. Dat legde haar geen windeieren, want in 2016 won ze Olympisch goud in Rio de Janeiro.
Zo kijk je LIVE naar GLORY 105 op 7 februari
11:33Albert Verlinde baalde flink nadat Vandaag Inside de Gouden Televizier-Ring won
10:15Video: Chess krijgt keiharde klap in De Bondgenoten: 'Ze willen allemaal niet komen'
10:03De familie Jelies keert terug op televisie: dit is wanneer
10:00De tv-aanraders van Hélène Hendriks: 'Dit muziekprogramma vind ik ontzettend leuk'