TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Het is sinds 1981 vaste prik in Hengelo: de Fanny Blankers-Koen Games, een belangrijke wedstrijd op de mondiale atletiekkalender.
De organisatie is met recht tevreden over het deelnemersveld van deze editie: wereldtoppers als Femke Bol en Lieke Klaver geven acte de présence. “Kan niet wachten om weer in een vol stadion in Nederland met hulp van mijn Nederlandse fans hard te lopen”, vertelde Bol over haar deelname op de 400 meter. In februari van dit jaar verbrak ze nog het wereldrecord indoor op deze afstand.
Ook Klaver - die zich wil laten zien op de 200 meter - is blij dat ze eens in Nederland een wedstrijd kan lopen. “Heerlijk om een keertje dichtbij te racen en dus niet zo veel te hoeven reizen. Daardoor kunnen allemaal vrienden ook komen kijken.”
Vanavond op TV: Alpha 00, Moordfeest, Like a Boss
11:43Jutta Leerdam staat pers alsnog te woord na kritiek: 'Ongepast en onacceptabel'
11:09Johan Derksen vol lof over Soundos El Ahmadi: 'Die Belg zat het te bagatelliseren'
10:11Andrea Bocelli zingt sterren van de hemel bij openingsceremonie Olympische Spelen
10:00Mark Tuitert heeft alle vertrouwen in de vrouwen op de Olympische Winterspelen 2026