TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Op de tweede en laatste dag van het gecombineerde NK allround & sprint in Heerenveen valt bij beide toernooien de beslissing. Een flinke zit voor tv-kijkers én bezoekers die alle ritten willen zien, want de uitzending duurt tot acht uur vanavond.
De allrounders starten met de 1500 meter en kunnen zich daarna opmaken voor hun langste afstand. Voor de vrouwen is dat de 5 en voor de mannen de 10 kilometer. In de tussentijd rijden de sprinters hun tweede 500 meter. Zij sluiten de dag af met de 1000 meter.
Na afloop is niet alleen duidelijk welke schaatsers zich een jaar lang Nederlands kampioen allround of sprint mogen noemen, maar ook wie er een startbewijs hebben verdiend voor de EK allround & sprint, dat over anderhalve week plaatsvindt in Hamar, Noorwegen.
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: kijkers gaan los over uitzwaaiwedstrijd van Oranje en Wilhelmus door SERA
06:47Vanavond op TV: Daten in het dorp op Texel, Daar gaan ze weer, Challengers
20:41Peter Pannekoek eerste gast in laatste seizoen VPRO Zomergasten
17:30Nieuw seizoen van Kamp van Koningsbrugge op komst
16:13Zijn Sylwia en Illya uit B&B Vol Liefde eigenlijk nog samen?