TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Op de tweede en laatste dag van het gecombineerde NK allround & sprint in Heerenveen valt bij beide toernooien de beslissing. Een flinke zit voor tv-kijkers én bezoekers die alle ritten willen zien, want de uitzending duurt tot acht uur vanavond.
De allrounders starten met de 1500 meter en kunnen zich daarna opmaken voor hun langste afstand. Voor de vrouwen is dat de 5 en voor de mannen de 10 kilometer. In de tussentijd rijden de sprinters hun tweede 500 meter. Zij sluiten de dag af met de 1000 meter.
Na afloop is niet alleen duidelijk welke schaatsers zich een jaar lang Nederlands kampioen allround of sprint mogen noemen, maar ook wie er een startbewijs hebben verdiend voor de EK allround & sprint, dat over anderhalve week plaatsvindt in Hamar, Noorwegen.
Partnerbijdrage
De Bondgenoten: Robert heeft zijn agressie niet onder controle en slaat erop los
10:00Jetske van den Elsen moest na opnames Hunted VIPS bijkomen: 'Zag overal camera's'
09:44TV-weerbericht: 'Zomerse temperaturen en veel zon in aantocht'
09:14Terugkijken: De Oranjezondag bespreekt opvallende opmerkingen Gidi Markuszower
08:25De TV van gisteren: 'Over Mijn Lijk is bijna niet te kijken, zo heftig'