TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Sven Kramer en Ireen Wüst nemen dit weekend tijdens de wereldbekerfinale in Heerenveen officieel afscheid van het schaatsen. Beide schaatsiconen krijgen vandaag in het bomvolle Thialf, na afloop van de wedstrijden (rond 17.00 uur), een groots eerbetoon voor hun imposante carrières.
Kramer komt zelf niet meer in actie, hij plaatste zich niet voor de wereldbekerwedstrijden en reed op de Olympische Spelen in Peking zijn laatste race.
Ireen Wüst schaatst vanmiddag nog wel de 1500 meter, de afstand waarop ze vorige maand olympisch kampioen werd. Ze is met zes gouden, vijf zilveren en twee bronzen olympische medailles de succesvolste Nederlander op de Spelen ooit. Kramer is met vier keer goud, twee keer zilver en drie keer brons de beste mannelijke olympiër.
Dit is wanneer het nieuwe seizoen van Het Familiediner van start gaat
09:20Alles wat we weten over de zomercliffhanger van Goede Tijden, Slechte Tijden 2026
08:18Nicky van der Gijp wordt vaste WK-analist in De Oranjezomer op Curaçao
08:01De TV van gisteren: Marlotte verovert harten van Huizenruilers-kijkers
07:00GTST Spoilers - maandag 8 t/m donderdag 11 juni 2026