TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Sven Kramer en Ireen Wüst nemen dit weekend tijdens de wereldbekerfinale in Heerenveen officieel afscheid van het schaatsen. Beide schaatsiconen krijgen vandaag in het bomvolle Thialf, na afloop van de wedstrijden (rond 17.00 uur), een groots eerbetoon voor hun imposante carrières.
Kramer komt zelf niet meer in actie, hij plaatste zich niet voor de wereldbekerwedstrijden en reed op de Olympische Spelen in Peking zijn laatste race.
Ireen Wüst schaatst vanmiddag nog wel de 1500 meter, de afstand waarop ze vorige maand olympisch kampioen werd. Ze is met zes gouden, vijf zilveren en twee bronzen olympische medailles de succesvolste Nederlander op de Spelen ooit. Kramer is met vier keer goud, twee keer zilver en drie keer brons de beste mannelijke olympiër.
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: The Masked Singer domineert kijkcijfers, concurrentie bij lange na niet in zicht
06:47Vanavond op TV: Code of silence, Star trek: Strange new worlds, The Secret Life of Walter Mitty
17:31Els uit B&B Vol Liefde kritisch over 'intenties' Winter Vol Liefde-kandidaten
16:30Bradley uit De Bondgenoten duikt op in Lang Leve de Liefde en zijn date maakt nu al de tongen los
16:13Uitzendschema van The Voice of Holland 2026: Alle rondes en data op een rij