TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Sven Kramer en Ireen Wüst nemen dit weekend tijdens de wereldbekerfinale in Heerenveen officieel afscheid van het schaatsen. Beide schaatsiconen krijgen vandaag in het bomvolle Thialf, na afloop van de wedstrijden (rond 17.00 uur), een groots eerbetoon voor hun imposante carrières.
Kramer komt zelf niet meer in actie, hij plaatste zich niet voor de wereldbekerwedstrijden en reed op de Olympische Spelen in Peking zijn laatste race.
Ireen Wüst schaatst vanmiddag nog wel de 1500 meter, de afstand waarop ze vorige maand olympisch kampioen werd. Ze is met zes gouden, vijf zilveren en twee bronzen olympische medailles de succesvolste Nederlander op de Spelen ooit. Kramer is met vier keer goud, twee keer zilver en drie keer brons de beste mannelijke olympiër.
Moeder Mary geeft update over Marco Borsato: 'Blije man'
06:47Vanavond op TV: Alpha 00, Moordfeest, Morning Glory
09:10De TV van gisteren: The voice of Holland keert terug met 1,8 miljoen kijkers
08:39Makers Flikken Rotterdam zoeken met spoed donkere bus voor opnames
08:33Beau kondigt nieuwe docuserie aan en zoekt jongeren in jeugdzorg