TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Op deze derde dag van de wereldkampioenschappen afstanden in Thialf rijden de schaatsers twee heel verschillende disciplines. Zowel de mannen als vrouwen komen op de baan voor de 1000 meter en de massastart.
Bij de mannen kan Kai Verbij zijn titel op de 1000 meter niet verdedigen vanwege een liesblessure, het is dus aan onder meer Kjeld Nuis en Hein Otterspeer om de Nederlandse eer hoog te houden. In de wereldbekerwedstrijden lieten die twee al zien zeer aan elkaar gewaagd te zijn.
Jutta Leerdam is Nederlands kampioen op de 1000 meter en hoopt een trede hoger te staan dan tijdens de vorige WK afstanden, toen ze het goud aan Brittany Bowe moest laten. De overige Nederlandse deelnemers op de 1000 meter zijn zussen: Antoinette Rijpma-de Jong en Michelle de Jong.
Vandaag staat de laatste reeks zestiende finales van het WK voetbal op het programma. Argentinië is de grote blikvanger van de dag, maar ook Australië - Egypte en Colombia - Ghana kunnen zomaar spannende duels opleveren.
Verschuivingen in televisiewereld: Kirsten Westrik en Tom van 't Einde verplaatsen
10:57Priscilla Wildeman zet zoons in het zonnetje
09:28RTL 4 komt met opvallende tegenhanger van SBS6-hit The Tribute
08:27De TV van gisteren: Kijkers ruiken onraad bij Het Perfecte Plaatje
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten