TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Mis niets over NOS Sport: Schaatsen World Cup-kwalificatie. Voeg TVgids.nl als voorkeursbron toe in Google.
Na een lange periode zonder serieuze wedstrijden staat er voor de schaatsers in het openingsweekend van dit seizoen direct veel op het spel. In Thialf strijden ze om startbewijzen voor de wereldbekerweekenden. Slecht presteren is voor de schaatsers geen optie, want dat betekent dat zij normaal gesproken dit seizoen niet in actie komen tijdens deze belangrijke internationale wedstrijden.
De mannen rijden op deze eerste wedstrijddag de 5000 meter en twee keer de 500 meter. Op de 5000 meter maakte Beau Snellink vorig seizoen indruk. Hij won het gecombineerde wereldbekerklassement van de 5000 en 10.000 meter. De Nederlandse vrouwen, die vrijdag de 1500 meter en massastart rijden, hadden het vorig seizoen lastig en wonnen geen enkel eindklassement.
Partnerbijdrage
Vandaag is het tijd voor een van de meest aansprekende duels uit de Premier League: de Manchester Derby. Manchester United en Manchester City strijden om de eer van de stad. Je ziet de kraker live op Viaplay.
Vanavond op TV: Onze vrouw in Rio, Studio sport voetbal, Pineapple Express
11:23Oscar is klaar met Eline na B&B Vol Liefde-reünie: 'Duidelijk waar de prioriteiten liggen'
10:58Johan Derksen doet boekje open over rel rond Olcay Gulsen en Jaimie Vaes na spraakmakend fragment Buzz
10:01Adám maakt indruk met zijn drie liefdespartners in Got Talent
08:17De TV van gisteren: kijkers huilen mee met Frans bij emotionele aflevering van De Bauers