TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De eerste wereldbekerwedstrijd schaatsen begint op 10 november in Japan, maar eerst moet nog worden bepaald welke Nederlandse schaatsers daar mogen rijden. Op deze tweede dag van het kwalificatietoernooi staat bij de mannen misschien wel de spectaculairste afstand op het programma: de 1500 meter.
Kjeld Nuis is specialist op dat onderdeel en won vorig seizoen het eindklassement in de wereldbeker. Daarnaast is hij regerend olympisch kampioen. De honger naar succes is overigens nog niet gestild bij de 33-jarige Nuis. “Ik wil heel graag de beste blijven op die 1500 meter. Daar ben ik nu elke dag mee bezig”, vertelde hij voorafgaand aan deze wedstrijd aan Schaatsen.nl.
De mannen rijden in Thialf verder de massastart en de vrouwen de 500 en 3000 meter.
Benieuwd welke wedstrijden er iedere dag op het programma staan tijdens het WK voetbal, wanneer Oranje speelt en hoe laat de toppers beginnen? Wij zetten het complete speelschema van het WK 2026 overzichtelijk voor je op een rij.
Het is eindelijk tijd voor het WK Voetbal 2026 en natuurlijk juichen we Nederland zo hard mogelijk toe, maar het is ook leuk als je zelf in de prijzen kunt vallen.
Noa Vahle heeft zin in het WK Voetbal: 'Ik ben de enige die namens SBS6 gaat'
09:49Spraakmakende kandidate Julia keert terug in De Bondgenoten: 'Zo'n kans ga je nooit meer krijgen'
09:36Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op donderdag
09:22Jan Versteegh over grote veranderingen in De Bondgenoten: 'Wordt een spektakel'
08:56Tijl Beckand neemt 'met een beetje pijn in mijn hart' afscheid van Het Perfecte Plaatje Op Reis