TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Het is dag twee van het kwalificatietoernooi voor de Wereldbeker. De vrouwen rijden in Thialf de 500 en 3000 meter, de heren wacht de 1500 meter.
Voor de meesten is dit hun eerste wedstrijd na een lange zomerstop, maar wie denkt dat alle profs dit weekend weer voor het eerst aan de start verschijnen, heeft het fout. Eerder deze maand reden onder meer Antoinette de Jong, Patrick Roest en Marcel Bosker al mee in het Nederlands Kampioenschap Clubs. Die wedstrijd, gereden op 1 oktober, vond ook plaats in Heerenveen, dus de omstandigheden van vandaag zijn ook niet nieuw voor de genoemde schaatsers.
Het mag dan nog vroeg in het seizoen zijn, omdat deelname aan de World Cup op het spel staat zullen de schaatsers erop gebrand zijn een goed resultaat te halen.
De TV van gisteren: Voice of Holland levert in bij tweede ronde Battles
10:00Marlijn Weerdenburg inmiddels blij met eerdere start Moltalk: 'Snijdt nu meer hout'
09:40Johan Derksen shockeert Gerard Joling met pikante ontboezeming in VI
09:19B&B vol liefde-ster Petra kondigt huwelijk aan met nieuwe grote liefde Chantal
09:03Buffy-acteur Nicholas Brendon op 54-jarige leeftijd overleden