TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De derde en laatste dag van het kwalificatietoernooi voor de World Cup heeft een vol programma. De heren werken de 1000 en de 10.000 meter af, de vrouwen rijden de 1000 en de 5000 meter. Daarnaast staat zowel bij de mannen als bij de vrouwen de massastart op de rol.
Bij de mannen kent Nederland een flink aantal toppers op de 1000 meter. De top vijf bij de Wereldbeker van afgelopen jaar bestond grotendeels uit Nederlanders: Thomas Krol, Kjeld Nuis en Hein Otterspeer vormden het podium, Kai Verbij eindigde op de vijfde plaats.
Bij de vrouwen is er ook een echt kanon aanwezig. Irene Schouten maakte afgelopen jaar indruk met haar prestaties. Tijdens de Olympische Winterspelen in Peking won ze goud op de 3000 meter, de 5000 meter en de massastart.
Dune zou een ‘onverfilmbaar boek’ zijn. Toch slaagt Denis Villeneuve er behoorlijk goed in.
I’ve Got the Music in Me keert terug en verhuist naar de zondagavond
12:41Dit zijn de gasten van De Oranjezomer op maandag
11:35Komt er nog een nieuw seizoen van De Augurkenkoning op RTL4?
10:39B&B Vol Liefde: Hoe is het nu met? op deze dag te zien
10:07Dit is de startdatum van B&B Vol Liefde 2026
