TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De derde en laatste dag van het kwalificatietoernooi voor de World Cup heeft een vol programma. De heren werken de 1000 en de 10.000 meter af, de vrouwen rijden de 1000 en de 5000 meter. Daarnaast staat zowel bij de mannen als bij de vrouwen de massastart op de rol.
Bij de mannen kent Nederland een flink aantal toppers op de 1000 meter. De top vijf bij de Wereldbeker van afgelopen jaar bestond grotendeels uit Nederlanders: Thomas Krol, Kjeld Nuis en Hein Otterspeer vormden het podium, Kai Verbij eindigde op de vijfde plaats.
Bij de vrouwen is er ook een echt kanon aanwezig. Irene Schouten maakte afgelopen jaar indruk met haar prestaties. Tijdens de Olympische Winterspelen in Peking won ze goud op de 3000 meter, de 5000 meter en de massastart.
Simone Weimans bezoekt voormalige Nederlandse koloniën in nieuwe docuserie
10:54Kijkers van De Bondgenoten kritisch op nieuw onderdeel met AI-coach
09:04Jan-Willem Roodbeen en Jeroen Kijk in de Vegte presenteren nieuwe vrijdagavondshow
07:51De TV van gisteren: Ik Vertrek-kijkers onder de indruk van verbouwing van Bart en Loes
06:47Vanavond op TV: Dit was het nieuws, 010: De mensen die Rotterdam kleur geven, The Suicide Squad