TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De derde en laatste dag van het kwalificatietoernooi voor de World Cup heeft een vol programma. De heren werken de 1000 en de 10.000 meter af, de vrouwen rijden de 1000 en de 5000 meter. Daarnaast staat zowel bij de mannen als bij de vrouwen de massastart op de rol.
Bij de mannen kent Nederland een flink aantal toppers op de 1000 meter. De top vijf bij de Wereldbeker van afgelopen jaar bestond grotendeels uit Nederlanders: Thomas Krol, Kjeld Nuis en Hein Otterspeer vormden het podium, Kai Verbij eindigde op de vijfde plaats.
Bij de vrouwen is er ook een echt kanon aanwezig. Irene Schouten maakte afgelopen jaar indruk met haar prestaties. Tijdens de Olympische Winterspelen in Peking won ze goud op de 3000 meter, de 5000 meter en de massastart.
De TV van gisteren: Kijkers ergeren zich vooral aan Ellemieke Vermolen in De Verraders
23:01Yvonne Coldeweijer over kort geding tegen Talpa: 'De echte reden is: John de Mol heeft spijt'
17:48Ali B wordt al twee jaar gefilmd door documentairemaker Krista Arriëns: 'Ook thuis'
14:50Dit mogen we verwachten van het allerlaatste seizoen van Wortelboer & Van Rossem
13:31De trailer van het derde seizoen Dag & Nacht is verschenen