TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De derde en laatste dag van het kwalificatietoernooi voor de World Cup heeft een vol programma. De heren werken de 1000 en de 10.000 meter af, de vrouwen rijden de 1000 en de 5000 meter. Daarnaast staat zowel bij de mannen als bij de vrouwen de massastart op de rol.
Bij de mannen kent Nederland een flink aantal toppers op de 1000 meter. De top vijf bij de Wereldbeker van afgelopen jaar bestond grotendeels uit Nederlanders: Thomas Krol, Kjeld Nuis en Hein Otterspeer vormden het podium, Kai Verbij eindigde op de vijfde plaats.
Bij de vrouwen is er ook een echt kanon aanwezig. Irene Schouten maakte afgelopen jaar indruk met haar prestaties. Tijdens de Olympische Winterspelen in Peking won ze goud op de 3000 meter, de 5000 meter en de massastart.
Na de openingswedstrijd van het WK voetbal 2026 staat op vrijdag 12 juni de eerste volledige speeldag op het programma. Voetbalfans kunnen zich opmaken voor twee interessante groepsduels.
Het NOS Journaal van 20:00 uur is voorlopig niet te zien op NPO 1: dit is waarom
13:52Roma keert terug in De Bondgenoten: 'Die kriebel kwam meteen'
13:25Thomas heeft pijnlijke boodschap voor Chess: 'Ik denk dat ik jou moet loslaten'
13:00Omroep MAX deelt alvast meer details van nieuw seizoen We Zijn er Bijna!
11:35Gerri Eickhof keert na afscheid NOS terug op tv met documentaireserie