TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De 10 kilometer voor mannen staat dit wereldbekerseizoen slechts één keer op de kalender. Alleen op deze tweede dag van de wedstrijden in het Stavanger rijden de stayers deze langste afstand.
Voor Jorrit Bergsma is het ook meteen zijn enige optreden in wereldbekerverband. De rijder van Team Jumbo-Visma wist eind oktober bij het kwalificatietoernooi in Heerenveen alleen een startbewijs voor deze 10 kilometer te bemachtigen. Hij krijgt onder anderen concurrentie van Patrick Roest en de Italiaanse wereldkampioen Davide Ghiotto.
Het publiek in Noorwegen krijgt verder de 500 meter voor mannen en de 1500 meter voor vrouwen te zien. Op die laatste afstand is de Japanse Miho Takagi favoriet, op respectabele afstand gevolgd door Antoinette Rijpma-de Jong.
Niets missen? De World Cup Stavanger is vanaf 14:20 uur te zien bij de NOS op NPO1.
Vandaag zou zomaar eens de geschiedenisboeken in kunnen gaan, want Jens van ’t Wout staat aan de start van de 500 meter shorttrack op de Olympische Winterspelen. Hij heeft al twee gouden medailles op zak, pakt hij vandaag zijn derde?
Misdaadserie Een van Ons geïnspireerd op moord Marianne Vaatstra komt naar Netflix
09:04Ook deze BN'ers doen mee aan Roadtrippers VIPS
08:45De TV van gisteren: Ruim 2 miljoen kijkers zien Nederland zilver pakken op de ploegenachtervolging
06:47Vanavond op TV: Olympische Winterspelen, De Bogaartjes, The Mummy
22:05Kijkers raken niet uitgepraat over de brekende stuwdam van Claudia