TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De 10 kilometer voor mannen staat dit wereldbekerseizoen slechts één keer op de kalender. Alleen op deze tweede dag van de wedstrijden in het Stavanger rijden de stayers deze langste afstand.
Voor Jorrit Bergsma is het ook meteen zijn enige optreden in wereldbekerverband. De rijder van Team Jumbo-Visma wist eind oktober bij het kwalificatietoernooi in Heerenveen alleen een startbewijs voor deze 10 kilometer te bemachtigen. Hij krijgt onder anderen concurrentie van Patrick Roest en de Italiaanse wereldkampioen Davide Ghiotto.
Het publiek in Noorwegen krijgt verder de 500 meter voor mannen en de 1500 meter voor vrouwen te zien. Op die laatste afstand is de Japanse Miho Takagi favoriet, op respectabele afstand gevolgd door Antoinette Rijpma-de Jong.
Niets missen? De World Cup Stavanger is vanaf 14:20 uur te zien bij de NOS op NPO1.
Partnerbijdrage
The Tribute: Battle of the Bands keert terug, doen alle juryleden weer mee?
08:14De TV van gisteren: kritiek op Eén Tegen 100 zwelt aan en kijkers lopen weg
12:47Even Tot Hier: speciaal 'ukulele-lied' over het Eurovisie Songfestival (video)
11:27Mariska Bauer in tranen in Shownieuws na bijzondere videoboodschap (video)
08:43De TV van gisteren: Even Tot Hier scoort, nieuwe RTL4-spelshow valt tegen