TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De 10 kilometer voor mannen staat dit wereldbekerseizoen slechts één keer op de kalender. Alleen op deze tweede dag van de wedstrijden in het Stavanger rijden de stayers deze langste afstand.
Voor Jorrit Bergsma is het ook meteen zijn enige optreden in wereldbekerverband. De rijder van Team Jumbo-Visma wist eind oktober bij het kwalificatietoernooi in Heerenveen alleen een startbewijs voor deze 10 kilometer te bemachtigen. Hij krijgt onder anderen concurrentie van Patrick Roest en de Italiaanse wereldkampioen Davide Ghiotto.
Het publiek in Noorwegen krijgt verder de 500 meter voor mannen en de 1500 meter voor vrouwen te zien. Op die laatste afstand is de Japanse Miho Takagi favoriet, op respectabele afstand gevolgd door Antoinette Rijpma-de Jong.
Niets missen? De World Cup Stavanger is vanaf 14:20 uur te zien bij de NOS op NPO1.
Dit zijn de gasten van De Oranjezomer op maandag
10:37Gerard Joling samen met Jutta Leerdam te zien in nieuwe seizoen Casa di Beau
09:43Sam van Royen raakt 'tikkeltje gefrustreerd' als mensen hem een nepo-baby noemen
08:54WNL op Zondag met zomerstop: wanneer is de talkshow weer terug op tv?
08:39De Staatsloterij Show van Hélène krijgt tweede seizoen: vanaf deze datum te zien