TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Nederland en de ploegenachtervolging is doorgaans geen gelukkige combinatie. Zeker bij de mannen is het bondscoach Rintje Ritsma nog niet gelukt een eenheid te creëren.
Vorig seizoen pakten Patrick Roest, Beau Snellink en Marcel Bosker de wereldtitel, maar van dat team is alleen de laatste beschikbaar voor de wereldbekers. Kopman Roest is ontevreden en heeft zich afgemeld en Beau Snellink wist zich niet te plaatsen.
Bij de eerste ploegenachtervolging van dit seizoen in Obihiro namen Louis Hollaar en Bart Hoolwerf hun plaatsen in. De mannen reden een teleurstellende vijfde tijd. Een prestatie die ze in Tomaszów Mazowiecki zullen willen verbeteren.
Naast de ploegenachtervolgingen krijgt het publiek in Polen ook de 500 en 1500 meters te zien. Vanuit Nederland ook niets missen? Kijk dan zaterdag 9 december vanaf 13:53 uur naar NOS op NPO1.
Tina Nijkamp: 'Deze presentator moet in 2026 de Televizier-Ring winnen'
12:19Kritiek op Sinterklaasjournaal: 'Dit is echt not done' en 'Ik word hier boos van'
10:28Johan Derksen pleit voor Davina Michelle op het Songfestival: 'Geschenk uit de hemel'
10:00Huub Stapel kon het verhaal van de Schokkers niet negeren: 'Als ik onrecht zie, spring ik erbovenop'
09:40Airen Mylene confronteert Frank Dane: is hij de Meeuw in The Masked Singer?