TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De beste roeiers ter wereld zijn in Belgrado voor de wereldkampioenschappen. Op deze een na laatste dag zijn diverse finales. Zowel de mannen als vrouwen roeien de twee-zonder.
Als ze de series overleven doen Veronique Meester en Ymkje Clevering een gooi naar eremetaal op dat onderdeel. In mei werden zij nog tweede bij de Europese kampioenschappen in Slovenië.
Verder zijn de finales van de vier-zonder, een discipline waarin Nederland normaal gesproken ook een rol van betekenis speelt. Zowel het mannen- als vrouwenteam pakte tijdens de EK een medaille.
In deze uitzending ook aandacht voor wielrennen vanuit Spanje, waar het peloton toe is aan de veertiende etappe van de Vuelta. De renners krijgen een pittige bergetappe door de Pyreneeën voor hun kiezen.
Giel de Winter heeft goed nieuws voor de fans van Het Jachtseizoen: Most Wanted
13:12Video: Familie Jelies overspoeld met reacties na eerste aflevering Jelies & Gnodde: Grote Gezinnen Emigereren
13:00RTL laat William Rutten en Humberto Tan in verwarring achter: 'Een groot mysterie'
10:42De aanmeldingen stromen binnen voor het nieuwe seizoen van The Voice of Holland
10:30Robert uit De Bondgenoten is helemaal klaar met de nieuwkomers: 'Imbecielen'