TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Na de ploegentijdrit door Utrecht is het tijd voor de eerste van twee bijna vlakke etappes door Nederland.
De rit van ruim 180 kilometer start in Den Bosch en finisht in startplaats Utrecht. In het grotendeels vlakke parcours is een bescheiden klimmetje opgenomen. Het peloton rijdt de Amerongse Berg op, een hindernis van ruim een kilometer met een gemiddelde stijging van 4,7 procent. Een belangrijk moment in de koers, want hier zijn de eerste bergpunten van deze Ronde van Spanje te verdienen.
Het feit dat de ronde in Nederland start, zorgt er ongetwijfeld voor dat Nederlandse renners op deze klim hun geluk beproeven. De etappe eindigt normaal gesproken in een massasprint. De finish is op het Utrecht Science Park, waar onder meer de universiteit is gehuisvest.
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
Mats uit De Bachelorette op 28-jarige leeftijd overleden
09:54Wilfred Genee raakt gevoelige snaar bij Johan Derksen: 'Jij bepaalt niet waar ik over praat'
09:07Hart van Nederland-presentatrice Nikki Herr bevallen van tweeling
08:51De TV van gisteren: ruim 1,6 miljoen kijkers blijven wakker voor Oranje
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, King Arthur