TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De mannen strijden om de wereldtitel op de 400 meter horden. De absolute grootheid op dit onderdeel is Karsten Warholm. De Noor pakte in Tokio de olympische titel op dit onderdeel en werd zowel in 2017 als 2019 wereldkampioen.
In aanloop naar deze wereldkampioenschappen outdoor zat er wel wat zand in de machine bij Warholm. Tijdens de Diamond League-wedstrijd in Rabat vorige maand moest hij geblesseerd opgeven. Zeer waarschijnlijk liep hij daar een scheurtje in de hamstring op, waardoor zijn voorbereiding op de WK behoorlijk in de war raakte. Hopelijk is hij op tijd hersteld voor het toernooi.
Voor de vrouwen staat de finale bij het hoogspringen op het programma, terwijl de mannen zich opmaken voor de finale bij het discuswerpen en de 1500 meter.
Volgers hadden gelijk: Astrid Kersseboom is de verteller van The Passion
19:47Daan Schuurmans als ambitieuze koopman en Malou Gorter als barones in Grand Hotel aan Zee
16:46Zien: Dit zijn de eerste beelden van Football Island
14:55Wanneer is We Zijn er Bijna! in 2026 op televisie te zien?
14:03Liesbeth uit Echte Reizigersvrouwen: 'Bij mij is alles echt, behalve...'