TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Op deze laatste dag van de WK atletiek staat de wekker van Abdi Nageeye in ieder geval vroeg. Om 7.00 uur starten hij en zijn collega-atleten met de marathon.
Voor de 34-jarige Nederlander is deze marathon ter voorbereiding op zijn belangrijkste doel: schitteren op de Olympische Spelen van Parijs in 2024. Toch hoopt hij ook hier in Boedapest met eremetaal naar huis te gaan. "Op de WK en op de Olympische Spelen wil ik een medaille halen. Dat staat nu in mijn hoofd", vertelde Nageeye in de TeamNL Parijs Podcast.
In de avonduren sluit het toernooi af met de 4 x 400 meter estafette voor de vrouwen en mannen. Nederland vaardigt op dat onderdeel uitstekende atleten af: onder meer Femke Bol, Lieke Klaver, Liemarvin Bonevacia en Isayah Boers zijn erbij.
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
De Bauers, een Nieuwe Fase van start op NPO1, dit is wanneer
09:34Van Onschatbare Waarde is vanaf deze dag terug op tv
09:10Waar en wanneer zie je het SKS Skûtsjesilen 2026 op tv?
08:42Ik Geloof in Mij-ster Rutger van Barneveld breekt vijf jaar na serie eindelijk door met zomerhit
08:10De TV van gisteren: Amerikafilmpjes Raymond Mens bejubeld door de kijker