TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Op deze laatste dag van de WK atletiek staat de wekker van Abdi Nageeye in ieder geval vroeg. Om 7.00 uur starten hij en zijn collega-atleten met de marathon.
Voor de 34-jarige Nederlander is deze marathon ter voorbereiding op zijn belangrijkste doel: schitteren op de Olympische Spelen van Parijs in 2024. Toch hoopt hij ook hier in Boedapest met eremetaal naar huis te gaan. "Op de WK en op de Olympische Spelen wil ik een medaille halen. Dat staat nu in mijn hoofd", vertelde Nageeye in de TeamNL Parijs Podcast.
In de avonduren sluit het toernooi af met de 4 x 400 meter estafette voor de vrouwen en mannen. Nederland vaardigt op dat onderdeel uitstekende atleten af: onder meer Femke Bol, Lieke Klaver, Liemarvin Bonevacia en Isayah Boers zijn erbij.
I’ve Got the Music in Me keert terug en verhuist naar de zondagavond
12:41Dit zijn de gasten van De Oranjezomer op maandag
11:35Komt er nog een nieuw seizoen van De Augurkenkoning op RTL4?
10:39B&B Vol Liefde: Hoe is het nu met? op deze dag te zien
10:07Dit is de startdatum van B&B Vol Liefde 2026