TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Op deze laatste dag van de WK atletiek staat de wekker van Abdi Nageeye in ieder geval vroeg. Om 7.00 uur starten hij en zijn collega-atleten met de marathon.
Voor de 34-jarige Nederlander is deze marathon ter voorbereiding op zijn belangrijkste doel: schitteren op de Olympische Spelen van Parijs in 2024. Toch hoopt hij ook hier in Boedapest met eremetaal naar huis te gaan. "Op de WK en op de Olympische Spelen wil ik een medaille halen. Dat staat nu in mijn hoofd", vertelde Nageeye in de TeamNL Parijs Podcast.
In de avonduren sluit het toernooi af met de 4 x 400 meter estafette voor de vrouwen en mannen. Nederland vaardigt op dat onderdeel uitstekende atleten af: onder meer Femke Bol, Lieke Klaver, Liemarvin Bonevacia en Isayah Boers zijn erbij.
Wanneer is de finale van Het Blok op televisie te zien?
07:54De TV van gisteren: Nationale Dodenherdenking op de Dam trekt bijna 2 miljoen kijkers
07:00GTST Spoilers - maandag 11 t/m donderdag 14 mei 2026
21:30Dit vinden kijkers van het nieuwe SBS6-programma The Moneymakers
15:09Familie Kraan uit Een Huis Vol verwelkomt tiende kind