TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Op deze laatste dag van de WK atletiek staat de wekker van Abdi Nageeye in ieder geval vroeg. Om 7.00 uur starten hij en zijn collega-atleten met de marathon.
Voor de 34-jarige Nederlander is deze marathon ter voorbereiding op zijn belangrijkste doel: schitteren op de Olympische Spelen van Parijs in 2024. Toch hoopt hij ook hier in Boedapest met eremetaal naar huis te gaan. "Op de WK en op de Olympische Spelen wil ik een medaille halen. Dat staat nu in mijn hoofd", vertelde Nageeye in de TeamNL Parijs Podcast.
In de avonduren sluit het toernooi af met de 4 x 400 meter estafette voor de vrouwen en mannen. Nederland vaardigt op dat onderdeel uitstekende atleten af: onder meer Femke Bol, Lieke Klaver, Liemarvin Bonevacia en Isayah Boers zijn erbij.
De Videoland-documentaire Nachtkinderen laat langer op zich wachten
10:00Wat kijkt MAFS-seksuoloog Eveline Stallaart op televisie?
09:43De eerste beelden van Ex on the Beach: Double Dutch 2026 zijn verschenen
09:02Dit programma vervangt Weet Ik Veel op RTL 4
08:39LIVESTREAM: Ronald Koeman onthult welke spelers hij meeneemt naar het WK Voetbal 2026