TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Mis niets over NOS Sport: WK atletiek - Marathon (m). Voeg TVgids.nl als voorkeursbron toe in Google.
Op deze laatste dag van de WK atletiek staat de wekker van Abdi Nageeye in ieder geval vroeg. Om 7.00 uur starten hij en zijn collega-atleten met de marathon.
Voor de 34-jarige Nederlander is deze marathon ter voorbereiding op zijn belangrijkste doel: schitteren op de Olympische Spelen van Parijs in 2024. Toch hoopt hij ook hier in Boedapest met eremetaal naar huis te gaan. "Op de WK en op de Olympische Spelen wil ik een medaille halen. Dat staat nu in mijn hoofd", vertelde Nageeye in de TeamNL Parijs Podcast.
In de avonduren sluit het toernooi af met de 4 x 400 meter estafette voor de vrouwen en mannen. Nederland vaardigt op dat onderdeel uitstekende atleten af: onder meer Femke Bol, Lieke Klaver, Liemarvin Bonevacia en Isayah Boers zijn erbij.
Ongemak in de Oranjezomer: Johnny de Mol wil intieme ontboezemingen nichtje Noa niet horen
09:13Johan Derksen in de bres voor Wilfred Genee na overspelgeruchten: ‘Hetze’
09:04Gezinsuitbreiding voor Urk!-ster Mathilde Keuter: 'De kinderen vinden het erg leuk'
08:50Nieuws van de dag-kijkers bezorgd om Lale Gül: 'Gaat alles goed?'
08:45Wilfred Genee informeert in Mi dushi naar liefdesleven Frogers: ‘Werkt alles nog?’