TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De eerste dag van de wereldkampioenschappen atletiek in Boedapest biedt direct kans op een gouden medaille voor Nederland. Sifan Hassan start op de 10.000 meter en is een serieuze kandidaat voor de titel.
Hassan - die tijdens de Olympische Spelen in Tokio goud veroverde op de 10.000 en 5000 meter - liep in juni tijdens de FBK Games de 10 kilometer in opbouw naar deze WK. “Ik weet dat er meer in zit, maar nu nog niet”, vertelde ze toen aan het AD na haar overwinning. “Zo hard als ik hier mijn laatste rondje liep, liep ik niet eens tijdens mijn wereldrecord.”
Hassan pakte een keer eerder de wereldtitel op deze afstand, in 2019 in Doha. Tijdens de vorige editie kwam ze niet verder dan de vierde plek. De Ethiopische Letesenbet Gidey nam toen de gouden plak mee naar huis.
Partnerbijdrage
Wat gebeurt er als je de gevangenisdeuren open gooit en alle gevangenen weer de bewoonde wereld instuurt? Over dat intrigerende gegeven gaat de Duitse dramaserie A Better Place bij CANAL+.
Video: André van Duin over zijn laatste emotionele ontmoeting met Joke Bruijs
10:20The Connection keert terug met een nieuw seizoen
10:06Ferry Doedens kruipt weer in de rol van Lucas Sanders voor jubileum GTST
10:00Beau van Erven Dorens verklapt zijn ultieme droomgast voor Casa di Beau: 'Wie is hij nu echt?'
08:46De TV van gisteren: Emotionele Oos Kesbeke trekt veel kijkers naar RTL4 met De Augurkenkoning