TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De achtste dag van de wereldkampioenschappen atletiek in Boedapest staat onder meer in het teken van de 4 x 100 meter estafette. Zowel de mannen als vrouwen lopen dit spectaculaire onderdeel.
Met N'Ketia Seedo, Lieke Klaver, Jamile Samuel en Tasa Jiya heeft Nederland een uitstekende vrouwenploeg. Dit rappe viertal zegevierde onlangs op dit onderdeel tijdens de EK voor landenteams. Bij de mannen maken onder meer Raphael Bouju en Taymir Burnet hun opwachting.
Verder valt op deze dag het klassement op de tienkamp in de plooi en is er de 5000 meter bij de vrouwen. Sifan Hassan maakt haar definitieve programma pas enkele dagen voor het toernooi bekend, maar de kans is groot dat zij haar kunsten vertoont op deze afstand. De mannen lopen de finale op de 800 meter.
Het vijfde seizoen van De Erfgenaam is nu al gedeeltelijk te zien bij Videoland
10:44Cheyenne Löhnen en Ingmar van den Broek verlaten GTST voor modellencarrière in Mexico
10:29Video: vreest André van Duin dat Heel Holland Bakt ook wegbezuinigd wordt?
10:16De startdatum van het tweede seizoen Anoniem is bekend
09:49Onlangs overleden René Karst nog te zien in nieuw seizoen De Slimste Mens