TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De achtste dag van de wereldkampioenschappen atletiek in Boedapest staat onder meer in het teken van de 4 x 100 meter estafette. Zowel de mannen als vrouwen lopen dit spectaculaire onderdeel.
Met N'Ketia Seedo, Lieke Klaver, Jamile Samuel en Tasa Jiya heeft Nederland een uitstekende vrouwenploeg. Dit rappe viertal zegevierde onlangs op dit onderdeel tijdens de EK voor landenteams. Bij de mannen maken onder meer Raphael Bouju en Taymir Burnet hun opwachting.
Verder valt op deze dag het klassement op de tienkamp in de plooi en is er de 5000 meter bij de vrouwen. Sifan Hassan maakt haar definitieve programma pas enkele dagen voor het toernooi bekend, maar de kans is groot dat zij haar kunsten vertoont op deze afstand. De mannen lopen de finale op de 800 meter.
Partnerbijdrage
GTST zoekt figuranten via bijzondere Videoland-prijsvraag
10:17Kritiek op coaches en ‘verouderd format’: dit klopt er niet aan de Battles van The voice
10:11VI kritisch op Angela de Jong na commentaar op Jake Paul en Jutta Leerdam: 'Laat gaan!'
10:00I've Got the Music in Me blijkt op Johnny de Mols lijf geschreven: 'Als jongetje was ik al met muziek bezig'
06:47Vanavond op TV: Wie is de Mol?, I've got the music in me, Scouts Guide to the Zombie Apocalypse