TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De achtste dag van de wereldkampioenschappen atletiek in Boedapest staat onder meer in het teken van de 4 x 100 meter estafette. Zowel de mannen als vrouwen lopen dit spectaculaire onderdeel.
Met N'Ketia Seedo, Lieke Klaver, Jamile Samuel en Tasa Jiya heeft Nederland een uitstekende vrouwenploeg. Dit rappe viertal zegevierde onlangs op dit onderdeel tijdens de EK voor landenteams. Bij de mannen maken onder meer Raphael Bouju en Taymir Burnet hun opwachting.
Verder valt op deze dag het klassement op de tienkamp in de plooi en is er de 5000 meter bij de vrouwen. Sifan Hassan maakt haar definitieve programma pas enkele dagen voor het toernooi bekend, maar de kans is groot dat zij haar kunsten vertoont op deze afstand. De mannen lopen de finale op de 800 meter.
Chantal Janzen: 'Martijn Krabbé stuurde me selfies tijdens The Voice of Holland'
12:15Terror Jaap is prijzengeld van De Gouden Kooi helemaal niet kwijtgeraakt
12:05Kijkers van House of Villains hebben medelijden met Big Brother-Ruud
11:16De Hygiënepolitie: 'Meer muizen dan mensen in bioscopen en kadavers van spinnen'
10:17Een Schat aan Shaffy: met deze artiesten duikt Chris Zegers in het werk van Ramses