TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Vier finales op deze tweede dag van de wereldkampioenschappen shorttrack in Seoel. Zowel de mannen als vrouwen rijden de 500 meter, de afstand waarop Xandra Velzeboer vorig seizoen de wereldtitel pakte. Uiteraard wel met de kanttekening dat Suzanne Schulting toen niet in actie kwam vanwege een positieve coronatest. Schulting is er dit jaar wel bij en daarmee ook direct een belangrijke kanshebber voor meerdere wereldtitels.
Bij de 500 meter voor mannen rekent de Nederlandse ploeg op Jens van ’t Wout, die dit seizoen al een wereldbeker won. Verder rijden de mannen en vrouwen ook de 1500 meter, waarin onder meer routinier Sjinkie Knegt op de baan komt. Voorafgaand aan het toernooi botste hij met bondscoach Niels Kerstholt, maar hij werd toch opgeroepen.
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
Welmoed Sijtsma maakt overstap naar RTL en krijgt eigen late night-talkshow
11:17Zijn GTST-actrices Noa, Noa en Jolijn de opvolgers van Linda, Roos en Jessica?
10:30Zo warm wordt het zaterdag in Nederland tijdens de WK-wedstrijd tegen Zweden
10:11Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op maandag
09:35Video: Flodder-actrice Lettie Ooshoek (buurvrouw Neuteboom) overleden