TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Vier finales op deze tweede dag van de wereldkampioenschappen shorttrack in Seoel. Zowel de mannen als vrouwen rijden de 500 meter, de afstand waarop Xandra Velzeboer vorig seizoen de wereldtitel pakte. Uiteraard wel met de kanttekening dat Suzanne Schulting toen niet in actie kwam vanwege een positieve coronatest. Schulting is er dit jaar wel bij en daarmee ook direct een belangrijke kanshebber voor meerdere wereldtitels.
Bij de 500 meter voor mannen rekent de Nederlandse ploeg op Jens van ’t Wout, die dit seizoen al een wereldbeker won. Verder rijden de mannen en vrouwen ook de 1500 meter, waarin onder meer routinier Sjinkie Knegt op de baan komt. Voorafgaand aan het toernooi botste hij met bondscoach Niels Kerstholt, maar hij werd toch opgeroepen.
Twee absolute toppers staan vandaag op het programma in de achtste finales van het WK voetbal. Brazilië neemt het op tegen Noorwegen, terwijl gastland Mexico later in de nacht de strijd aangaat met Engeland.
Raymond Mens laat Hugo Borst keuren in Amerikaanse gaybar
12:05Arnout Hauben kondigt vervolg op tv-hit Dwars door de lage landen aan
11:40Stars on stage-winst Sosha Duysker lekte vroegtijdig uit door Disney-reclame
11:20GTST-ster Lone van Roosendaal hekelt De bondgenoten: 'Ik kijk dat natuurlijk niet!
11:08De TV van gisteren: Finale Stars on stage roemloos ten onder op zomerse vrijdagavond