TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Op de achtste dag van de WK turnen in Antwerpen strijden de atleten om eremetaal tijdens de toestelfinales. De acht beste turners per onderdeel maken hun opwachting.
Bij de vrouwen hoopt het publiek Simone Biles aan het werk te zien. De Amerikaanse - die na het Olympische Spelen in Tokio door mentale problemen twee jaar niet in actie kwam - verscheen in augustus weer op de mat. Biles bleek het nog niet verleerd en plaatste zich direct voor de WK.
Overigens heeft ze goede herinneringen aan Antwerpen, want daar beleefde ze in 2013 haar WK-debuut. En niet zonder succes: ze nam vier medailles mee naar huis (twee keer goud). Op deze een-na-laatste dag, die plaatsvindt op zaterdag 7 oktober 2023, turnen de vrouwen de onderdelen sprong en brug. De mannen komen in actie op paard met bogen, grond en ringen.
Anita Witzier volgt voor KRO-NCRV mensen in de laatste fase van hun leven
09:50Huub Stapel duikt voor Omroep MAX in het vergeten verhaal van Schokland
09:20Carice van Houten gaat aan de bak als presentatrice: dit mag je verwachten
08:45De TV van gisteren: We Zijn er Bijna-kijkers missen plots Martine van Os
06:47Vanavond op TV: Hel of hotel, Het roer om, The Book of Eli