TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De Nederlandse ploeg is zonder de geblesseerde Mathieu van der Poel in Fayetteville in de VS om een gooi te doen naar de wereldtitel veldrijden.
Opvallend is dat bondscoach Gerben de Knegt heeft gekozen voor een heel kleine afvaardiging bij de mannencross. Op de deelnemerslijst staan slechts twee Nederlanders: Lars van der Haar en Corné van Kessel.
De Knegt heeft daar een goede reden voor: “Alleen renners die echt om de medailles of om de top 5-klasseringen zouden kunnen meedoen hebben we afgevaardigd”, zei hij eerder tegenover Wielerflits.
Van der Haar is de kersverse Nederlands kampioen veldrijden. Met veel machtsvertoon schudde hij begin deze maand in Rucphen de concurrentie van zich af. Overigens is ook Belgiës troef Wout van Aert afwezig in Fayetteville.
De streamingtip van de week: Wuthering Heights op HBO MAX
10:42Het Perfecte Plaatje op Reis is drie keer per week te zien en dit is de startdatum
10:11Johnny de Mol presenteert De WK Kwis voor SBS6
09:41SBS6 komt tijdens WK voetbal met dubbele uitzendingen van Vandaag Inside of De Oranjezomer
09:27Zo vierde Monique Hansler dit jaar Koningsdag