TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De zwemmers maken zich tijdens de WK langebaanzwemmen op voor een aantal finales. Bij de vrouwen zijn dat onder meer de 100 meter schoolslag en de 100 meter rugslag.
Op dat laatste onderdeel heeft Nederland in Fukuoka twee ijzers in het vuur. Kira Toussaint en Maaike de Waard hopen zich tijdens het belangrijkste toernooi van het jaar te plaatsen voor de eindstrijd. Tijdens de vorige wereldkampioenschappen kwamen ze tot respectievelijk de zesde en negende plek.
Tes Schouten is de Nederlandse troef op de 100 meter schoolslag. Op de WK kortebaan vorig jaar pakte ze op deze afstand de zilveren medaille.
Verder zijn er twee finales bij de mannen: de 200 meter vrije slag en de 100 meter rugslag. Op geen van deze afstanden zijn Nederlanders actief.
We moesten er een jaar geduld voor hebben, maar nu kunnen we dan eindelijk genieten van de nieuwe reeks Haantjes op Netflix.
Dit zijn de favoriete liedjes van Cornald Maas tijdens het Eurovisie Songfestival 2026
09:55Johan Derksen snapt niets van uitslag The Voice of Holland: ‘Sanne stak er met kop en schouders bovenuit’ (video)
09:29Tommie Christiaan ontmoet zijn oude drugsdealer in EO-programma Hel of Hotel
08:47Video: De Bondgenoten-Fianca over haar avontuurtjes met Casper: ‘Het was een project’
07:54Presentator Wilfred Genee is tijdelijk afwezig bij Vandaag Inside