TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De zwemmers maken zich tijdens de WK langebaanzwemmen op voor een aantal finales. Bij de vrouwen zijn dat onder meer de 100 meter schoolslag en de 100 meter rugslag.
Op dat laatste onderdeel heeft Nederland in Fukuoka twee ijzers in het vuur. Kira Toussaint en Maaike de Waard hopen zich tijdens het belangrijkste toernooi van het jaar te plaatsen voor de eindstrijd. Tijdens de vorige wereldkampioenschappen kwamen ze tot respectievelijk de zesde en negende plek.
Tes Schouten is de Nederlandse troef op de 100 meter schoolslag. Op de WK kortebaan vorig jaar pakte ze op deze afstand de zilveren medaille.
Verder zijn er twee finales bij de mannen: de 200 meter vrije slag en de 100 meter rugslag. Op geen van deze afstanden zijn Nederlanders actief.
Daar zijn ze dan: Eva en Lars als echte partners in Flikken Maastricht
10:56Actrice Toprak Yalciner stapt in het huwelijksbootje
10:33Zangeres van Zweedse inzending voor Songfestival is haar stem kwijt
10:10Met deze artiesten krijgt de WK Voetbal-finale nog meer glans
10:00Cornald Maas neemt tijdens deze Songfestival-act een plaspauze: 'Ik heb een behoorlijke hekel aan dit nummer'