TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Met de afwezigheid van de geblesseerde Adam Peaty was Ilja Sjimatovitsch dé kanshebber op de gouden WK-plak op de 50 meter schoolslag. Helaas, ook deze Belarussische wereldtopper moet verstek laten gaan in Boedapest. Dat komt doordat de sporters uit Rusland en Belarus niet welkom zijn in de Hongaarse hoofdstad. Zwembond Fina wil vanwege de oorlog in Oekraïne geen vertegenwoordigers van deze twee landen tot het toernooi toelaten. Er komt dus sowieso een verrassende wereldkampioen op dit nummer.
Verder gaat het waterpolotoernooi voor de mannen van start. Nederland heeft zich helaas niet weten te kwalificeren. Tot slot staan er bij de mannen finales van de 800 meter vrije en de 200 meter vlinderslag op het programma en zwemmen de vrouwen 200 meter vrije slag.
Na de stunt tegen Oranje wacht Marokko zaterdag alweer de volgende horde op het WK voetbal. In het Houston Stadium neemt de ploeg het op tegen Canada, dat voor eigen Noord-Amerikaans publiek maar al te graag roet in het eten gooit.
Na de stunt tegen Duitsland wacht Paraguay opnieuw een zware uitdaging op het WK voetbal. Dit keer is Frankrijk de tegenstander, een ploeg die met veel vertrouwen aan de aftrap verschijnt.
Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
21:50Dit is de winnaar van Stars on Stage 2026
19:04Married at First Sight krijgt voorlopig geen nieuw seizoen
16:17Saskia Belleman eerlijk over vertrek bij RTL: 'Uitgebreid met Renze gesproken'