TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Met de afwezigheid van de geblesseerde Adam Peaty was Ilja Sjimatovitsch dé kanshebber op de gouden WK-plak op de 50 meter schoolslag. Helaas, ook deze Belarussische wereldtopper moet verstek laten gaan in Boedapest. Dat komt doordat de sporters uit Rusland en Belarus niet welkom zijn in de Hongaarse hoofdstad. Zwembond Fina wil vanwege de oorlog in Oekraïne geen vertegenwoordigers van deze twee landen tot het toernooi toelaten. Er komt dus sowieso een verrassende wereldkampioen op dit nummer.
Verder gaat het waterpolotoernooi voor de mannen van start. Nederland heeft zich helaas niet weten te kwalificeren. Tot slot staan er bij de mannen finales van de 800 meter vrije en de 200 meter vlinderslag op het programma en zwemmen de vrouwen 200 meter vrije slag.
Na een sterke groepsfase wacht Oranje direct een loodzware test in de knock-outfase van het WK voetbal. In de nacht van maandag op dinsdag neemt Nederland het op tegen Marokko, een duel dat alle ingrediënten heeft voor een zinderende voetbalavond.
De knock-outfase van het WK voetbal levert meteen een absolute kraker op. Brazilië en Japan treffen elkaar in een duel waarin slechts één land een ticket voor de achtste finales overhoudt.
De TV van gisteren: Luidruchtige Oranjefans verstoren De Oranjezomer
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Flikken Gent, Dirty Harry
06:43Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:33Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
13:12Hilarisch: Raymond Mens gaat op krokodillenjacht in New Orleans (video)