TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Na de NK afstanden - die tussen Kerst en Oud en Nieuw werden verreden - meten de beste schaatsers van Nederland zich dit weekend met de Europese top. Ze doen dat op vertrouwde grond: ook de EK afstanden vinden plaats in Thialf.
De teamonderdelen liggen in het Nederlandse kamp onder een vergrootglas, want bondscoach Rintje Ritsma lijkt het allerminst op de rit te hebben. Bij de mannen lukt het niet om Patrick Roest in te lijven als vaste waarde voor de ploegenachtervolging.
Bij de vrouwen staat er op dit onderdeel met Joy Beune, Marijke Groenewoud en Irene Schouten wel een goede ploeg, maar door amateuristische fouten werden ze dit seizoen al twee keer gediskwalificeerd. Ze krijgen nu een nieuwe kans.
Van 5 tot en met 7 januari 2024 vinden de EK Afstanden plaats. Houd dus de NOS en NPO1 in de gaten.
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
Shelly Sterk valt in de smaak bij VI-kijkers: 'Zo doe je dat bij de mannen'
10:11Mats uit De Bachelorette op 28-jarige leeftijd overleden
09:54Wilfred Genee raakt gevoelige snaar bij Johan Derksen: 'Jij bepaalt niet waar ik over praat'
09:07Hart van Nederland-presentatrice Nikki Herr bevallen van tweeling
08:51De TV van gisteren: ruim 1,6 miljoen kijkers blijven wakker voor Oranje