TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De Nederlandse vrouwen zijn dit seizoen oppermachtig in het veldrijden. Zeven rijdsters uit de top tien in het wereldbekerklassement hebben de letters NED achter hun naam staan. De kans is dan ook groot dat bij het WK veldrijden in Tábor (Tsjechië) een Nederlandse als eerste over de finish komt. Maar wie is de kopvrouw van de Nederlandse ploeg?
Regerend wereldkampioen Fem van Empel, de in uitstekende vorm verkerende Puck Pieterse of de kersverse nationaal kampioen Lucinda Brand? De 34-jarige routinier maakte drie weken geleden in Hoogeveen indruk door ondanks een gebroken neus de Nederlandse titel te pakken. En dan is er ook nog Ceylin del Carmen Alvarado, de leider in het wereldbekerklassement. Klinkt in Tábor voor een van hen het Wilhelmus?
Niets missen? Het WK Veldrijden in Tábor is op 3 februari vanaf 14:20 te volgen via NOS op NPO1.
Na een sterke groepsfase wacht Oranje direct een loodzware test in de knock-outfase van het WK voetbal. In de nacht van maandag op dinsdag neemt Nederland het op tegen Marokko, een duel dat alle ingrediënten heeft voor een zinderende voetbalavond.
De knock-outfase van het WK voetbal levert meteen een absolute kraker op. Brazilië en Japan treffen elkaar in een duel waarin slechts één land een ticket voor de achtste finales overhoudt.
Jeremy Clarkson pakt tv-programma's weer op na kankerdiagnose
13:56Astrid Holleeder 'schoot tekort' in RTL Tonight: 'Dat wil niemand horen'
11:24Expeditie Robinson begint pas in november
10:50Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
10:33'Zomercliffhanger van GTST loopt niet voor iedereen goed af'