TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Vanaf maandag komt NOS dagelijks met een verlengd sportjournaal. Studio Sportzomer toont de sportmomenten van de dag en spreekt met de hoofdrolspelers.
Deze eerste uitzending staat met name stil bij de Ronde van Frankrijk en de wereldkampioenschappen in diverse zwemsporten. In Frankrijk zitten de renners inmiddels ruim twee weken op de fiets. Ze bereiden zich maandag middels een rustdag voor op het geweld dat nog gaat komen in de derde week. De eerste krachtmeting van de slotweek is een individuele tijdrit van ruim 22 kilometer op dinsdag.
Aan de andere kant van de wereld - in het Japanse Fukuoka - wordt er in verschillende zwemdisciplines gestreden om wereldtitels. Op maandag is er onder meer waterpolo, synchroonzwemmen en schoonspringen.
Dit programma vervangt Weet Ik Veel op RTL 4
08:39LIVESTREAM: Ronald Koeman onthult welke spelers hij meeneemt naar het WK Voetbal 2026
08:30De TV van gisteren: Eva-kijkers zijn dol op Estavana Polman
06:47Vanavond op TV: Die ochtend in Ede, Daten in het dorp op Texel, Thor: Love and Thunder
21:49Kijkers wederom teleurgesteld in Weet Ik Veel: 'Ook dit jaar werkt de app niet'