TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Vanaf maandag komt NOS dagelijks met een verlengd sportjournaal. Studio Sportzomer toont de sportmomenten van de dag en spreekt met de hoofdrolspelers.
Deze eerste uitzending staat met name stil bij de Ronde van Frankrijk en de wereldkampioenschappen in diverse zwemsporten. In Frankrijk zitten de renners inmiddels ruim twee weken op de fiets. Ze bereiden zich maandag middels een rustdag voor op het geweld dat nog gaat komen in de derde week. De eerste krachtmeting van de slotweek is een individuele tijdrit van ruim 22 kilometer op dinsdag.
Aan de andere kant van de wereld - in het Japanse Fukuoka - wordt er in verschillende zwemdisciplines gestreden om wereldtitels. Op maandag is er onder meer waterpolo, synchroonzwemmen en schoonspringen.
Na weken vol nachtelijke wedstrijden, verrassende uitslagen en mooie goals is het eindelijk zover: de finale van het WK Voetbal 2026.
De TV van gisteren: kijkers De Bondgenoten smullen van vete tussen Anouk en Fabiënne
06:47Vanavond op TV: Beck, NCIS, Scouts Guide to the Zombie Apocalypse
17:01Robert Jan (B&B Vol Liefde) deelt op ludieke wijze hoe het met hem gaat
15:05Johan Derksen blikt terug op opvallende uitspraak: 'Denk ik nog steeds zo over'
13:48Zien: bekijk de trailer van het nieuwe seizoen van Woeste Grond