TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Vanaf maandag komt NOS dagelijks met een verlengd sportjournaal. Studio Sportzomer toont de sportmomenten van de dag en spreekt met de hoofdrolspelers.
Deze eerste uitzending staat met name stil bij de Ronde van Frankrijk en de wereldkampioenschappen in diverse zwemsporten. In Frankrijk zitten de renners inmiddels ruim twee weken op de fiets. Ze bereiden zich maandag middels een rustdag voor op het geweld dat nog gaat komen in de derde week. De eerste krachtmeting van de slotweek is een individuele tijdrit van ruim 22 kilometer op dinsdag.
Aan de andere kant van de wereld - in het Japanse Fukuoka - wordt er in verschillende zwemdisciplines gestreden om wereldtitels. Op maandag is er onder meer waterpolo, synchroonzwemmen en schoonspringen.
Vanavond op TV: Heel Holland bakt, vtwonen weer verliefd op je huis, The First Wives Club
12:35Sinterklaas aangekomen op Texel ondanks weersomstandigheden en 'zeemonster'
10:03Spoiler: verbijstering bij eerste onthullingen The Masked Singer
09:28De TV van gisteren: Sinterklaasjournaal scoort torenhoog, kijkers genieten van The Masked Singer
06:47Vanavond op TV: Sport - Schaatsen: Wereldbeker in Salt Lake City, The tribute: Battle of the bands, Dodgeball: A True Underdog Story