TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Vanaf maandag komt NOS dagelijks met een verlengd sportjournaal. Studio Sportzomer toont de sportmomenten van de dag en spreekt met de hoofdrolspelers.
Deze eerste uitzending staat met name stil bij de Ronde van Frankrijk en de wereldkampioenschappen in diverse zwemsporten. In Frankrijk zitten de renners inmiddels ruim twee weken op de fiets. Ze bereiden zich maandag middels een rustdag voor op het geweld dat nog gaat komen in de derde week. De eerste krachtmeting van de slotweek is een individuele tijdrit van ruim 22 kilometer op dinsdag.
Aan de andere kant van de wereld - in het Japanse Fukuoka - wordt er in verschillende zwemdisciplines gestreden om wereldtitels. Op maandag is er onder meer waterpolo, synchroonzwemmen en schoonspringen.
Partnerbijdrage
De Premier League dendert door en dit weekend wacht er een mooi affiche in Londen. Arsenal en Chelsea treffen elkaar zondag, maar ook op vrijdag en zaterdag valt er genoeg te beleven. De wedstrijden zijn allemaal live te volgen op Viaplay.
De 5 beste programma's om deze week te streamen
13:14Dave Maasland krijgt eigen misdaadprogramma op SBS6: dit gaat hij doen
12:45De Hanslers en de cast van Oh Oh Den Haag bundelen krachten voor kerstspecial op SBS6
11:40VTwonen Weer Verliefd op je Huis ondergaat een aantal veranderingen
11:25Beste Zangers 2026 sluit het seizoen af in het theater