TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Vanaf maandag komt NOS dagelijks met een verlengd sportjournaal. Studio Sportzomer toont de sportmomenten van de dag en spreekt met de hoofdrolspelers.
Deze eerste uitzending staat met name stil bij de Ronde van Frankrijk en de wereldkampioenschappen in diverse zwemsporten. In Frankrijk zitten de renners inmiddels ruim twee weken op de fiets. Ze bereiden zich maandag middels een rustdag voor op het geweld dat nog gaat komen in de derde week. De eerste krachtmeting van de slotweek is een individuele tijdrit van ruim 22 kilometer op dinsdag.
Aan de andere kant van de wereld - in het Japanse Fukuoka - wordt er in verschillende zwemdisciplines gestreden om wereldtitels. Op maandag is er onder meer waterpolo, synchroonzwemmen en schoonspringen.
Twee absolute toppers staan vandaag op het programma in de achtste finales van het WK voetbal. Brazilië neemt het op tegen Noorwegen, terwijl gastland Mexico later in de nacht de strijd aangaat met Engeland.
Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
13:17Raymond Mens laat Hugo Borst keuren in Amerikaanse gaybar
12:05Arnout Hauben kondigt vervolg op tv-hit Dwars door de lage landen aan
11:40Stars on stage-winst Sosha Duysker lekte vroegtijdig uit door Disney-reclame