TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Na de zeventiende etappe nemen de renners afscheid van de Alpen. De slotrit door dit gebergte is er wel een om even goed voor te gaan zitten.
Op het programma: vier stevige beklimmingen, met als letterlijk hoogtepunt de Col de la Loze. 28 kilometer lang is deze monsterklim maar liefst, en de vijf laatste voor de top, met 2304 meter boven de zeespiegel het dak van deze Tour de France, zijn het steilst. Daarna volgt een korte afdaling naar Courchevel, gevolgd door een steile slotkilometer met stijgingspercentages tot aan 18 procent.
Het is pas de tweede keer dat de Col de la Loze in het schema van de Tour de France is opgenomen. De weg naar de top is pas sinds 2019 geasfalteerd. In 2020 won Miguel Ángel ‘Superman’ López, voor Primoz Roglic en Tadej Pogacar.
'Bert' eert 'Ernie' in rouwadvertentie na overlijden Wim T. Schippers: 'Wat hadden we het fijn'
13:45Rafael van der Vaart zaterdag weer bij NOS WK Avond na 'heel veel spijt' van opmerking
13:11Vervolg van Ferry Doedens-docu op komst?
11:07RTL past avondprogrammering aan: LUBACH moet wijken voor Renze
10:37Pijnlijk! Cameraman keihard onderuit geschopt tijdens Oezbekistan – Colombia (video)