TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Na de zeventiende etappe nemen de renners afscheid van de Alpen. De slotrit door dit gebergte is er wel een om even goed voor te gaan zitten.
Op het programma: vier stevige beklimmingen, met als letterlijk hoogtepunt de Col de la Loze. 28 kilometer lang is deze monsterklim maar liefst, en de vijf laatste voor de top, met 2304 meter boven de zeespiegel het dak van deze Tour de France, zijn het steilst. Daarna volgt een korte afdaling naar Courchevel, gevolgd door een steile slotkilometer met stijgingspercentages tot aan 18 procent.
Het is pas de tweede keer dat de Col de la Loze in het schema van de Tour de France is opgenomen. De weg naar de top is pas sinds 2019 geasfalteerd. In 2020 won Miguel Ángel ‘Superman’ López, voor Primoz Roglic en Tadej Pogacar.
Partnerbijdrage
B&B Vol Liefde Petra en Lieske hinten op eigen tv-programma
10:12Manuel Venderbos hoopt op comeback bij Shownieuws in 2026: 'Nog stille hoop'
10:09De streamingtip van de week: Goodbye June op Netflix
09:33Cheyenne Löhnen verrast door GTST-exit: 'Ik had graag langer willen blijven'
08:17De TV van gisteren: Kijkers vol lof over interview van Humberto Tan met Martijn Krabbé