TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Na de zeventiende etappe nemen de renners afscheid van de Alpen. De slotrit door dit gebergte is er wel een om even goed voor te gaan zitten.
Op het programma: vier stevige beklimmingen, met als letterlijk hoogtepunt de Col de la Loze. 28 kilometer lang is deze monsterklim maar liefst, en de vijf laatste voor de top, met 2304 meter boven de zeespiegel het dak van deze Tour de France, zijn het steilst. Daarna volgt een korte afdaling naar Courchevel, gevolgd door een steile slotkilometer met stijgingspercentages tot aan 18 procent.
Het is pas de tweede keer dat de Col de la Loze in het schema van de Tour de France is opgenomen. De weg naar de top is pas sinds 2019 geasfalteerd. In 2020 won Miguel Ángel ‘Superman’ López, voor Primoz Roglic en Tadej Pogacar.
De TV van gisteren: Nederlandse kijker laat alles zonder voetbal links liggen
08:09Eddy Zoëy deelt details opzet nieuw RTL-zomerprogramma Nederland met vakantie
08:02Estavana Polman te saai voor eigen reallifesoap: ‘We liggen een beetje op de bank samen’
07:58RTL geeft uitsluitsel over terugkeer vrijdageditie GTST
06:47Vanavond op TV: Beck, Herdenking Srebrenica, Deuce Bigalow: Male Gigolo