TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Na de zeventiende etappe nemen de renners afscheid van de Alpen. De slotrit door dit gebergte is er wel een om even goed voor te gaan zitten.
Op het programma: vier stevige beklimmingen, met als letterlijk hoogtepunt de Col de la Loze. 28 kilometer lang is deze monsterklim maar liefst, en de vijf laatste voor de top, met 2304 meter boven de zeespiegel het dak van deze Tour de France, zijn het steilst. Daarna volgt een korte afdaling naar Courchevel, gevolgd door een steile slotkilometer met stijgingspercentages tot aan 18 procent.
Het is pas de tweede keer dat de Col de la Loze in het schema van de Tour de France is opgenomen. De weg naar de top is pas sinds 2019 geasfalteerd. In 2020 won Miguel Ángel ‘Superman’ López, voor Primoz Roglic en Tadej Pogacar.
Omroep Max bevestigt startdatum derde seizoen Grannies of Amsterdam
14:29Mart Smeets (79) heeft medelijden met Dione de Graaff na veranderingen Avondetappe
13:41Ergernis in De Bondgenoten: 'Praat eerst een toontje lager Diederik'
13:37Eerste beelden nieuw seizoen Gooische vrouwen verklapt grote plottwist
13:14Wilfred Genee deelt voorproefje van nieuwe single 'Korreltje Zout'
Een ontslagen reddingswerker grijpt in bij een groot ongeluk in een tunnel in Daylight.
