TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Een massasprint in Blagnac, een andere uitkomst voor de 122 kilometer lange rit tussen Albi en de voorstad van Toulouse is bijna niet mogelijk. De finish ligt op een lange vlakke rechte weg.
Naast de eer, de bloemen en punten voor de groene trui is er voor de winnaar van een etappe volgens de Officiële Tour de France Gids ook 4000 euro te verdienen. Een mooie prijs, maar een schijntje vergeleken met een ritwinnaar in de mannen-Tour: die krijgt bijna drie keer zoveel.
De eindwinnaar van deze Tour zal helemaal jaloers naar de cheque kijken die op haar mannelijke evenknie in Parijs lag te wachten. Die bedroeg volgens Eurosport geen 50.000 maar 500.000 euro, tien keer zoveel dus. Wel reed de winnaar voor dat geld niet acht dagen door Frankrijk, maar drie weken.
De startdatum van Flikken Maastricht seizoen 21 is bekend
13:04De Bondgenoten-fans weten het zeker: 'Anouk keert terug'
10:59Johan Derksen mist Sinan Can als tafelgast bij Vandaag Inside: 'Hij mag niet aanschuiven bij de vijand'
10:42Dit programma vervangt Dwars door de Pyreneeën
09:53Deze presentator neemt Kassa over nu Amber Kortzorg met zwangerschapsverlof is