TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Een massasprint in Blagnac, een andere uitkomst voor de 122 kilometer lange rit tussen Albi en de voorstad van Toulouse is bijna niet mogelijk. De finish ligt op een lange vlakke rechte weg.
Naast de eer, de bloemen en punten voor de groene trui is er voor de winnaar van een etappe volgens de Officiële Tour de France Gids ook 4000 euro te verdienen. Een mooie prijs, maar een schijntje vergeleken met een ritwinnaar in de mannen-Tour: die krijgt bijna drie keer zoveel.
De eindwinnaar van deze Tour zal helemaal jaloers naar de cheque kijken die op haar mannelijke evenknie in Parijs lag te wachten. Die bedroeg volgens Eurosport geen 50.000 maar 500.000 euro, tien keer zoveel dus. Wel reed de winnaar voor dat geld niet acht dagen door Frankrijk, maar drie weken.
Videoland deelt trailer Kees Flodder vol bekende gezichten
17:32Roos Moggré gaat de zondagavonden van Pauw & De Wit presenteren
15:39Rob ontmoet nieuwe match in Married at First Sight
14:59Licht valt plotseling uit in studio Vandaag Inside: 'Johan...?'
14:19Hier bekijk je het volledige interview met Humberto Tan over Renze Klamer en RTL Tonight