TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Een massasprint in Blagnac, een andere uitkomst voor de 122 kilometer lange rit tussen Albi en de voorstad van Toulouse is bijna niet mogelijk. De finish ligt op een lange vlakke rechte weg.
Naast de eer, de bloemen en punten voor de groene trui is er voor de winnaar van een etappe volgens de Officiële Tour de France Gids ook 4000 euro te verdienen. Een mooie prijs, maar een schijntje vergeleken met een ritwinnaar in de mannen-Tour: die krijgt bijna drie keer zoveel.
De eindwinnaar van deze Tour zal helemaal jaloers naar de cheque kijken die op haar mannelijke evenknie in Parijs lag te wachten. Die bedroeg volgens Eurosport geen 50.000 maar 500.000 euro, tien keer zoveel dus. Wel reed de winnaar voor dat geld niet acht dagen door Frankrijk, maar drie weken.
Partnerbijdrage
Een iets minder vol huis voor de familie Wildeman
12:51Johnny vervangt Hélène bij De Oranjezomer, met deze vaste tafelgast
12:24Bondgenoot-Anouk briest: 'Diederik, je bent een eikel'
11:06B&B Vol Liefde: Arie noemt Carolie een paardenlul
10:19Gaan Philip Freriks en Maarten van Rossem De Slimste Mens hiermee overtreffen?