TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De sprinters hebben de afgelopen dagen in de bergen veel ontberingen moeten doorstaan, maar het lijkt erop dat ze in de rit van Moûtiers naar Bourg-en-Bresse weer eens kunnen laten zien waar ze echt goed in zijn.
De 185 kilometer van start naar finish bevinden zich weliswaar deels in het Alpengebied, maar slingeren behendig tussen de bergen door. De laatste kilometers leiden over vlakke, brede avenues, waar het prima gas geven is. De winnaar krijgt champagne en misschien ook wel een bord kip.
De Bressekip is namelijk dé specialiteit van de regio en geldt als de Mercedes van de pluimveesector. De vogels wegen dik 2 kilo en hebben een enkelvoudige hangkam, diepzwarte ogen, blauwgrijze poten, en - zeker niet onbelangrijk - zeer mals en smakelijk vlees.
©Bindinc
Partnerbijdrage
De aanmeldingen stromen binnen voor het nieuwe seizoen van The Voice of Holland
10:30Robert uit De Bondgenoten is helemaal klaar met de nieuwkomers: 'Imbecielen'
10:24Leuk! Videoland deelt de eerste beelden van het nieuwe seizoen Eén Grote Familie
09:18Strijders is maandagavond niet te zien en dit is waarom
09:15Komende week in GTST: Bonafide breuken en het gekmakend geklop