TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De Ajax-vrouwen zijn één overwinning verwijderd van een plek in de knock-outfase van de Champions League. Dat moet dan gebeuren tegen AS Roma, een ploeg waar Ajax graag wraak op wil nemen.
In november van dit jaar waren de Italianen met 3-0 te sterk voor het piepjonge Amsterdamse team. Zeker in de achterhoede was het qua ervaring broos met basisplaatsen voor de twintigjarige Milicia Keijzer en de nog twee jaar jongere Isa Kardinaal. Het is voor trainer Suzanne Bakker dan ook te hopen dat ze vandaag weer kan beschikken over het vertrouwde verdedigingsduo bestaande uit Sherida Spitse en Kay-Lee de Sanders.
Een goede campagne op het Europese toneel is zeer welkom, want in de competitie hebben de Amsterdammers al een flinke achterstand op koploper FC Twente.
De TV van gisteren: NPO 1 wint op zaterdagavond dankzij ijzersterke line-up
09:22Heel Holland bakt elke dag-winnaar Zeinab in verwachting: 'Kleine cupcake'
08:34Gerard Joling (65) ziet derde seizoen Only Joling niet zitten: 'Denk dat de mensen het ook wel zat zijn'
22:14Tokkies bevestigen overlijden van vader Gerrie Ruijmgaart: 'Respecteer onze rust'
21:49Dit zijn de finalisten van Wie is de Mol? 2026