TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De Ajax-vrouwen zijn één overwinning verwijderd van een plek in de knock-outfase van de Champions League. Dat moet dan gebeuren tegen AS Roma, een ploeg waar Ajax graag wraak op wil nemen.
In november van dit jaar waren de Italianen met 3-0 te sterk voor het piepjonge Amsterdamse team. Zeker in de achterhoede was het qua ervaring broos met basisplaatsen voor de twintigjarige Milicia Keijzer en de nog twee jaar jongere Isa Kardinaal. Het is voor trainer Suzanne Bakker dan ook te hopen dat ze vandaag weer kan beschikken over het vertrouwde verdedigingsduo bestaande uit Sherida Spitse en Kay-Lee de Sanders.
Een goede campagne op het Europese toneel is zeer welkom, want in de competitie hebben de Amsterdammers al een flinke achterstand op koploper FC Twente.
Johnny de Mol is binnenkort weer te zien als presentator van De Oranjezomer
14:05Kijkers valt maar één ding op in laatste Studio Voetbal: ‘Rafael van der Vaart is knalbezopen’
12:53Tatjana Šimic bevestigt tweede seizoen van Kees Flodder
11:16Marlijn Weerdenburg onderbreekt opnames We Zijn er Bijna!: dit is waarom
10:06De Bondgenoten: Robert heeft zijn agressie niet onder controle en slaat erop los