TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Als Oranje vanavond wint van Ierland, plaatst het zich voor het EK van 2024. Die goede uitgangspositie is te danken aan de vorige interlandperiode. Het thuisduel tegen Frankrijk ging verloren, het bezoek aan Griekenland leverde een overwinning op.
In deze twee wedstrijden gaf bondscoach Ronald Koeman een aantal jonge spelers een kans. Feyenoorder Quilindschy Hartman en Tijjani Reijnders van AC Milan lieten zien klaar te zijn voor het grote werk.
Overigens doet tegenstander Ierland er goed aan om te verliezen: als Nederland zich direct plaatst voor het EK, maken de Ieren kans om zich via play-offs ook te kwalificeren. De UEFA vertrouwt op de ‘sportieve integriteit’ van de ploeg van coach Stephen Kenny, zo laat de voetbalbond weten aan sportwebsite The Athletic.
Niets missen? Nederland vs. Ierland is op 18 november vanaf 20:45 uur te zien op NPO1.
Mart Hoogkamer hoopt dat er een De Bondgenoten VIPS komt zodat hij mee kan doen: 'Ik vind het zo'n spraakmakend programma'
10:08Je ziet het nieuwste seizoen van Down the Road (België) nu bij NPO Start
09:25Oud-deelnemer Chantal had wel willen trouwen met Rob in Married at First Sight
09:15De TV van gisteren: de kijkers van Heel Holland Bakt Elke Dag ergeren zich groen en geel aan deelnemer Rik
20:01Videoland deelt trailer Kees Flodder vol bekende gezichten