TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Bondscoach Louis van Gaal wil in aanloop naar het WK voetbal oefenen tegen sterke tegenstanders, en er is naar hem geluisterd. Vanavond speelt het Nederlands elftal in de volle Johan Cruijff ArenA tegen Denemarken, aankomende dinsdag is Duitsland de tegenstander.
Denemarken was de verrassing van het EK 2020. De Denen werden de eerste groepswedstrijd lamgeslagen door de hartstilstand van sterspeler Christian Eriksen, maar hun veerkracht bleek groot. Net als de gunfactor. Uiteindelijk schopten de Denen het tot de halve finale en dat is verder dan Oranje kwam.
Van Gaal heeft met Denemarken de door hem gewenste sterke tegenstander. De laatste keer dat de landen tegen elkaar speelden was tijdens het EK 2012. Toen versloegen de Denen Oranje in de groepsfase met 0-1. Het is voor het Oranje team te hopen dat nu andersom het geval is.
Dinsdag 16 juni staan er vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal 2026. Met onder meer Frankrijk en Argentinië die hun eerste groepswedstrijd spelen, kunnen voetbalfans zich opmaken voor een interessante avond en nacht.
Terugkijken: de geweldige invalbeurt (en goal) van Romelu Lukaku tijdens België - Egypte (WK Voetbal 2026)
07:56De TV van gisteren: Kijkers lovend over De Slimste Mens België
07:00GTST Spoilers - maandag 22 t/m donderdag 25 juni 2026
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Signed, sealed, delivered, The Lost World: Jurassic Park
21:41Video: Gerard Joling doopt Victor Vlam om tot 'Victor Vals'