TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Bondscoach Louis van Gaal wil in aanloop naar het WK voetbal oefenen tegen sterke tegenstanders, en er is naar hem geluisterd. Vanavond speelt het Nederlands elftal in de volle Johan Cruijff ArenA tegen Denemarken, aankomende dinsdag is Duitsland de tegenstander.
Denemarken was de verrassing van het EK 2020. De Denen werden de eerste groepswedstrijd lamgeslagen door de hartstilstand van sterspeler Christian Eriksen, maar hun veerkracht bleek groot. Net als de gunfactor. Uiteindelijk schopten de Denen het tot de halve finale en dat is verder dan Oranje kwam.
Van Gaal heeft met Denemarken de door hem gewenste sterke tegenstander. De laatste keer dat de landen tegen elkaar speelden was tijdens het EK 2012. Toen versloegen de Denen Oranje in de groepsfase met 0-1. Het is voor het Oranje team te hopen dat nu andersom het geval is.
Nieuw seizoen van The Tribute: Battle of the Bands in de maak
12:19Update over de risicovolle operatie van Alex uit Over Mijn Lijk: 'Het ziet er niet heel best uit'
12:13Johan Derksen verklaart afwezigheid van Jack van Gelder bij De Oranjewinter
11:24Video: Johan Derksen heeft zin in de terugkeer van Vandaag Inside
11:02Denise openhartig over ‘enorme rollercoaster’ en nieuwe liefde