TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Na het oefenduel van vrijdag tegen de Schotten wacht Oranje een bezoek aan Duitsland. Beide ploegen beginnen niet als titelfavoriet aan het EK van komende zomer in Duitsland. Van Nederland is dat niet zo gek, maar de Duitsers zouden normaal gesproken favoriet zijn in eigen land.
De Oosterburen hebben echter een slechte periode achter de rug. De afgelopen twee WK’s strandden ze in de groepsfase en op het recentste EK was de achtste finale het eindstation. Onder de nieuwe bondscoach Julian Nagelsmann, aangesteld in september 2023, weten de Duitsers ook niet te overtuigen.
Voor spelers als Matthijs de Ligt, Xavi Simons en Wout Weghorst is het een mooie kans om zich aan de bondscoach en aan de kijkers in het land waar ze onder contract staan te tonen.
De voetbalmatch tussen Duitsland en Nederland is op dinsdag 26 maart vanaf 20:45 uur te zien op NPO1.
Vandaag staat de tweede speelronde in de groepen C en D op het programma van het WK voetbal. Brazilië komt opnieuw in actie, terwijl in groep D de Verenigde Staten en Australië uitmaken wie de perfecte start van het toernooi een vervolg geeft.
Zien: De eerste beelden van de reboot van de serie Fort Alpha
10:19Arjen Lubach strikt Jelka van Houten en Donny Ronny voor zijn nieuwe show Taskmaster
08:14De TV van gisteren: Kijkers schrikken van ‘ongepaste’ opmerking Sayf in De Bondgenoten
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, Jumanji