TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Na het oefenduel van vrijdag tegen de Schotten wacht Oranje een bezoek aan Duitsland. Beide ploegen beginnen niet als titelfavoriet aan het EK van komende zomer in Duitsland. Van Nederland is dat niet zo gek, maar de Duitsers zouden normaal gesproken favoriet zijn in eigen land.
De Oosterburen hebben echter een slechte periode achter de rug. De afgelopen twee WK’s strandden ze in de groepsfase en op het recentste EK was de achtste finale het eindstation. Onder de nieuwe bondscoach Julian Nagelsmann, aangesteld in september 2023, weten de Duitsers ook niet te overtuigen.
Voor spelers als Matthijs de Ligt, Xavi Simons en Wout Weghorst is het een mooie kans om zich aan de bondscoach en aan de kijkers in het land waar ze onder contract staan te tonen.
De voetbalmatch tussen Duitsland en Nederland is op dinsdag 26 maart vanaf 20:45 uur te zien op NPO1.
Greetje Hakvoort: 'Ik ben binnenkort in meerdere familieprogramma's te zien'
14:00Reality-docu over Ali B op komst? 'Gevolgd door vlogcamera'
13:10André en Janny gaan niet varen dit jaar maar nodigen jou wel uit voor dit nieuwe programma
12:37Carrie op Vrijdag strikt Hollands showbizz-icoon: 'Exclusief interview'
12:18Zeeman Confronteert op deze dag terug op tv: spektakel gegarandeerd