TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Over een week begint in Engeland het EK voetbal voor vrouwen. Maar eerst spelen de OranjeLeeuwinnen in Den Haag nog de WK-kwalificatiewedstrijd tegen Belarus. Een duel dat allang gespeeld had moeten zijn, maar aanvankelijk weigerde Nederland vanwege de pro-Russische houding van Belarus tegenover de oorlog in Oekraïne. Aangezien de andere poulegenoten geen boycot overwogen, wordt het duel alsnog gespeeld.
In oktober won Nederland uit in hoofdstad Minsk moeizaam met 0-2 door doelpunten van Lieke Martens en Daniëlle van de Donk. Oranje staat in de kwalificatiegroep één punt achter op IJsland. Begin september spelen beide ploegen in Nederland tegen elkaar en dan moet Oranje het karwei afmaken. Met als voorwaarde dat er vanavond van Belarus gewonnen wordt.
De knock-outfase van het WK voetbal is in volle gang en vandaag staan er drie wedstrijden op het programma. Met Engeland, België en gastland Verenigde Staten in actie belooft het weer een spannende voetbaldag te worden.
Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
20:17Dit is wanneer GTST terugkeert na de zomerstop
17:00Humberto Tan kreeg politiebewaking vanwege Zwarte Piet: 'Jeroen Pauw zou dat nooit hebben'
16:18RTL 4 strikt Kees Tol voor nieuw late avondprogramma Nederland met vakantie