TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Mis niets over NOS WK-kwalificatie voetbal (v): Nederland - Belarus. Voeg TVgids.nl als voorkeursbron toe in Google.
Over een week begint in Engeland het EK voetbal voor vrouwen. Maar eerst spelen de OranjeLeeuwinnen in Den Haag nog de WK-kwalificatiewedstrijd tegen Belarus. Een duel dat allang gespeeld had moeten zijn, maar aanvankelijk weigerde Nederland vanwege de pro-Russische houding van Belarus tegenover de oorlog in Oekraïne. Aangezien de andere poulegenoten geen boycot overwogen, wordt het duel alsnog gespeeld.
In oktober won Nederland uit in hoofdstad Minsk moeizaam met 0-2 door doelpunten van Lieke Martens en Daniëlle van de Donk. Oranje staat in de kwalificatiegroep één punt achter op IJsland. Begin september spelen beide ploegen in Nederland tegen elkaar en dan moet Oranje het karwei afmaken. Met als voorwaarde dat er vanavond van Belarus gewonnen wordt.
Partnerbijdrage
Het Engelse voetbalseizoen begint direct met een topaffiche. Arsenal en Manchester City strijden vandaag om de FA Community Shield. Mis deze spannende seizoensopener niet en kijk live mee op Viaplay.
Mercedes dropt bom over andere man, Salar reageert: 'Toen ik nog in de loods zat…'
09:03De TV van gisteren: Kijkers zien vier medailles voor Nederland op EK Atletiek
06:47Vanavond op TV: Zomergasten, Los het op!, Dinner for Schmucks
09:29Hugo Kennis en Caroline Tensen worstelen met gewicht tijdens opnames Thuis aan tafel
09:25Bondgenoten-stelletje Diederik en Anouk bevestigen relatie: ‘Connectie te sterk om te negeren’