TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
“Wij kunnen wel denken dat dit Nederlands elftal wereldtop is, maar dat is niet zo”, zei Louis van Gaal op 1 september nog streng tegen zijn vrienden van de pers. Dat was na afloop van de 1-1 tegen Noorwegen in Oslo: “We zullen meer als een team moeten spelen.”
Ook na de teleurstelling van afgelopen zaterdag heeft Oranje aan het begin van de laatste kwalificatiewedstrijd de beste uitgangspositie. Rechtstreekse plaatsing voor het WK 2022 in Qatar is nog altijd mogelijk. Zelfs een gelijkspel zou genoeg kunnen zijn, maar dan mag Turkije niet winnen van Montenegro.
Na duels tegen mindere goden zoals Letland, Gibraltar en Montenegro staan Frenkie de Jong en zijn collega’s opnieuw tegenover de Noren voor de beslissing in groep G.
Meevaller voor Oranje: topspits Erling Håland is er niet bij, vanwege een heupblessure. Wat dat betreft is het toevallig dat bondscoach Louis van Gaal ook een heupblessure heeft. Hij viel zondagavond op zijn heup bij het neerzetten van zijn fiets en coacht het duel vanuit een rolstoel.
Hopelijk zijn de Noren niet een al te hoge drempel voor de oefenmeester en zijn equipe. Laten wij maar gewoon winnen vanavond, want dan kunnen we meteen door naar Qatar.
Het nieuwe datingprogramma Wil je met me Bouwen? maakt op deze datum zijn opwachting
09:23Cabaretier Gover Meit krijgt een programma in België
08:51De eerste beelden van Wolven zijn verschenen: 'Eén grote mindf*ck'
08:25De TV van gisteren: De Bondgenoten-kijkers zijn Milan helemaal zat
06:47Vanavond op TV: Muziekfeest van het jaar 2024, Van onschatbare waarde, De Break-Up Club