TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Op vermoedelijk zijn laatste WK voetbal wil Lionel Messi nog één poging doen om met zijn land Argentinië de hoofdprijs te pakken. De Argentijnen wonnen het WK van 1986, haalden de finale in 1990 en presteerden daarna lange tijd niet. Tot 2014, toen Argentinië eindelijk weer in de finale kwam… en verloor van Duitsland. Dit jaar dan maar?
Eén ding is zeker: ze moeten hun beste beentje voortzetten. Het eerste duel tegen de op papier makkelijke tegenstander Saoedi-Arabië verloren ze afgelopen dinsdag met met 1 -2.
De tweede tegenstander voor de Argentijnen op het WK is Mexico. Sinds 1994 haalden de Mexicanen ieder toernooi de achtste finale - waar ze steevast strandden. In dezelfde poule speelt het Polen van Robert Lewandowski tegen Saoedi-Arabië.
In Groep D maakt wereldkampioen Frankrijk zich op voor zijn tweede duel: Denemarken is dit keer de tegenstander. In de ochtend spelen Tunesië en Australië al tegen elkaar in dezelfde poule.
Greetje Hakvoort: 'Ik ben binnenkort in meerdere familieprogramma's te zien'
14:00Reality-docu over Ali B op komst? 'Gevolgd door vlogcamera'
13:10André en Janny gaan niet varen dit jaar maar nodigen jou wel uit voor dit nieuwe programma
12:37Carrie op Vrijdag strikt Hollands showbizz-icoon: 'Exclusief interview'
12:18Zeeman Confronteert op deze dag terug op tv: spektakel gegarandeerd