TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Voordat zaterdag de knock-outfase begint moet eerst de beslissing nog vallen in de groepen G en H.
Brazilië - op voorhand volgens de wedkantoren de grote favoriet voor de titel - eindigt de poulefase met een wedstrijd tegen Kameroen. Oud-voetballer Samuel Eto'o deed voorafgaand aan het WK een voorspelling die de wenkbrauwen deed fronzen: hij ziet Kameroen als eindwinnaar van dit wereldkampioenschap. Volgens de voormalig speler van FC Barcelona rekenen ze daarin af met Marokko. De Brazilianen hopen daar een stokje voor te steken: zij grepen in 2002 voor het laatst de wereldtitel.
Het Servië van Dušan Tadi? treft op dezelfde speeltijd Zwitserland. In Groep H sluiten Portugal en Zuid-Korea de groepsfase tegen elkaar af, net als Ghana en Uruguay.
Vandaag staat de laatste reeks zestiende finales van het WK voetbal op het programma. Argentinië is de grote blikvanger van de dag, maar ook Australië - Egypte en Colombia - Ghana kunnen zomaar spannende duels opleveren.
Verschuivingen in televisiewereld: Kirsten Westrik en Tom van 't Einde verplaatsen
10:57Priscilla Wildeman zet zoons in het zonnetje
09:28RTL 4 komt met opvallende tegenhanger van SBS6-hit The Tribute
08:27De TV van gisteren: Kijkers ruiken onraad bij Het Perfecte Plaatje
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten