TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Voordat zaterdag de knock-outfase begint moet eerst de beslissing nog vallen in de groepen G en H.
Brazilië - op voorhand volgens de wedkantoren de grote favoriet voor de titel - eindigt de poulefase met een wedstrijd tegen Kameroen. Oud-voetballer Samuel Eto'o deed voorafgaand aan het WK een voorspelling die de wenkbrauwen deed fronzen: hij ziet Kameroen als eindwinnaar van dit wereldkampioenschap. Volgens de voormalig speler van FC Barcelona rekenen ze daarin af met Marokko. De Brazilianen hopen daar een stokje voor te steken: zij grepen in 2002 voor het laatst de wereldtitel.
Het Servië van Dušan Tadi? treft op dezelfde speeltijd Zwitserland. In Groep H sluiten Portugal en Zuid-Korea de groepsfase tegen elkaar af, net als Ghana en Uruguay.
Vandaag staat de tweede speelronde in de groepen C en D op het programma van het WK voetbal. Brazilië komt opnieuw in actie, terwijl in groep D de Verenigde Staten en Australië uitmaken wie de perfecte start van het toernooi een vervolg geeft.
Zien: De eerste beelden van de reboot van de serie Fort Alpha
10:19Arjen Lubach strikt Jelka van Houten en Donny Ronny voor zijn nieuwe show Taskmaster
08:14De TV van gisteren: Kijkers schrikken van ‘ongepaste’ opmerking Sayf in De Bondgenoten
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, Jumanji