TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Na Senegal wacht voor Oranje in de tweede groepswedstrijd het Zuid-Amerikaanse Ecuador. Echte grote namen heeft dat land niet, maar het heeft wel drie grote talenten rondlopen bij Premier League club Brighton & Hove Albion: Moisés Caicedo, Pervis Estupiñán en Jeremy Sarmiento.
Saillant detail: het was lange tijd onzeker of Oranje wel zou gaan spelen tegen dit land. Chili en Peru probeerden dit te voorkomen. De voetbalbonden van de twee landen stapten naar sporttribunaal CAS om de kwalificatie van Ecuador aan te vechten. Volgens hen is speler Byron Castillo, die in de kwalificatiereeks in actie kwam, niet Ecuadoraans, maar Colombiaans. Hij zou in dat geval niet speelgerechtigd zijn, wat had moeten leiden tot uitsluiting van de Ecuadoranen.
We moesten er een jaar geduld voor hebben, maar nu kunnen we dan eindelijk genieten van de nieuwe reeks Haantjes op Netflix.
Krijgt Married at First Sight wederom een vervolg? Carlo Boszhard geeft antwoord
12:18Ziet Johan Derksen een realityserie over zijn leven wel zitten?
10:39Zesdelige serie Etty met Sebastian Koch en Claire Bender binnenkort te zien: dit moet je weten
10:00Chris Zegers deelt zijn tv-tips: 'The White Lotus was smullen'
10:00Milan van Waardenburg kijkt positief terug op The Passion: 'Ik herkende mijn eigen zachte kant'