TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Na Senegal wacht voor Oranje in de tweede groepswedstrijd het Zuid-Amerikaanse Ecuador. Echte grote namen heeft dat land niet, maar het heeft wel drie grote talenten rondlopen bij Premier League club Brighton & Hove Albion: Moisés Caicedo, Pervis Estupiñán en Jeremy Sarmiento.
Saillant detail: het was lange tijd onzeker of Oranje wel zou gaan spelen tegen dit land. Chili en Peru probeerden dit te voorkomen. De voetbalbonden van de twee landen stapten naar sporttribunaal CAS om de kwalificatie van Ecuador aan te vechten. Volgens hen is speler Byron Castillo, die in de kwalificatiereeks in actie kwam, niet Ecuadoraans, maar Colombiaans. Hij zou in dat geval niet speelgerechtigd zijn, wat had moeten leiden tot uitsluiting van de Ecuadoranen.
Het perfecte spel om met familie of vrienden te spelen tijdens deze koude winterdagen. Het bordspel van The Floor gaat namelijk voor veel plezier zorgen!
Vanavond op TV: Vier handen op één buik, Bureau Utrecht, Meg 2: The Trench
21:56Moeder Mo neust in kast van zoon Mike en Denise in De Hanslers, kijkers reageren verbolgen
21:23Eerste beelden van Winter Vol Liefde 2026
19:49Bekende tv-sterren scoren rollen in Soldaat van Oranje De Musical
16:20Darter molesteert podium en wordt weggestuurd door scheidsrechter op WK Darts 2026