TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Welk land wordt de opvolger van wereldkampioen de Verenigde Staten? Spanje, Zweden en nog twee andere ploegen maken kans op de wereldtitel. Aan de eerste twee landen vandaag op het spits af te bijten, het andere duel is op woensdag.
In aanloop naar het toernooi werd veel hoofdrolspelers gevraagd waarin het vrouwenvoetbal anders is dan bij de mannen. Ook Oranjebondscoach Andries Jonker - die in het verleden veel mannenploegen trainde - kreeg het voorgelegd. "De toewijding van vrouwen is groter dan die van mannen", vertelde de trainer in Het Parool.
Jonker liet ook optekenen dat hij bij de vrouwen veel meer teamgevoel ziet en dat er bij de mannen veel meer ego’s rondlopen. "Deze vrouwen komen hier binnen met: wie zijn wij? Wat kunnen wij? Hoe passen we het best bij elkaar?"
Wie presenteert maandagavond De Oranjezomer?
13:49Relatie van Married at First Sight-Cindy is stukgelopen
13:33Gooische Vrouwen klaar met opnames: aftellen naar seizoen 8 kan beginnen
12:56Nieuwe Boer Zoekt Vrouw-baby geboren na een emotionele week
11:35Anouk tegen Diederik in De Bondgenoten: 'Wat ben jij een lul zeg'