TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Na deze tweede halve finale is bekend welke twee landen op zondag 20 augustus strijden om de wereldtitel. Dit duel wordt gespeeld in het Stadium Australia, dat plaats biedt aan zo’n 80.000 toeschouwers.
Net als tijdens het WK bij de mannen zijn de scheidsrechters bij dit toernooi extra alert op onder meer tijdrekken. De arbiters voegen daarom meer blessuretijd toe aan de wedstrijd dan men gewend is in de nationale competities.
Verder experimenteert de wereldvoetbalbond FIFA tijdens dit evenement met het uitleggen van VAR-beslissingen. Zodra er door de VAR wordt ingegrepen - bijvoorbeeld bij een penaltymoment of rode kaart - vertellen de scheidsrechters hoe ze tot het oordeel kwamen. De mensen thuis en de fans in het stadion kunnen meeluisteren.
Dit gebeurt er met al het eten van het nieuwe lifestyleprogramma Thuis aan Tafel
09:28Vier Linkerhanden: met deze BN'ers gaat Wilfred Genee klussen
08:46Estavana Polman reageert sportief op Vandaag Inside-exit: 'Ik houd van die mannen'
08:03De TV van gisteren: vriendin Miljoenenjacht-finalist krijgt wind van voren
06:47Vanavond op TV: Strijders, Dokter Deen, Stolen