TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Na deze tweede halve finale is bekend welke twee landen op zondag 20 augustus strijden om de wereldtitel. Dit duel wordt gespeeld in het Stadium Australia, dat plaats biedt aan zo’n 80.000 toeschouwers.
Net als tijdens het WK bij de mannen zijn de scheidsrechters bij dit toernooi extra alert op onder meer tijdrekken. De arbiters voegen daarom meer blessuretijd toe aan de wedstrijd dan men gewend is in de nationale competities.
Verder experimenteert de wereldvoetbalbond FIFA tijdens dit evenement met het uitleggen van VAR-beslissingen. Zodra er door de VAR wordt ingegrepen - bijvoorbeeld bij een penaltymoment of rode kaart - vertellen de scheidsrechters hoe ze tot het oordeel kwamen. De mensen thuis en de fans in het stadion kunnen meeluisteren.
Mike in laatste aflevering De Hanslers: 'Denise, je hebt dit zelf veroorzaakt'
10:00Jan Versteegh zou zelf ook wel mee willen doen aan No Way Back VIPS
08:58Weerbericht: 'Vrijdag meer sneeuw met zelfs een sneeuwjacht'
08:42De TV van gisteren: Kijkers ergeren zich kapot aan Claudia in Winter Vol Liefde: ‘Waarom die zus?!’
08:37Fidan Ekiz over Monique Hansler: 'Ik dacht... wat een heks'