TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Na deze tweede halve finale is bekend welke twee landen op zondag 20 augustus strijden om de wereldtitel. Dit duel wordt gespeeld in het Stadium Australia, dat plaats biedt aan zo’n 80.000 toeschouwers.
Net als tijdens het WK bij de mannen zijn de scheidsrechters bij dit toernooi extra alert op onder meer tijdrekken. De arbiters voegen daarom meer blessuretijd toe aan de wedstrijd dan men gewend is in de nationale competities.
Verder experimenteert de wereldvoetbalbond FIFA tijdens dit evenement met het uitleggen van VAR-beslissingen. Zodra er door de VAR wordt ingegrepen - bijvoorbeeld bij een penaltymoment of rode kaart - vertellen de scheidsrechters hoe ze tot het oordeel kwamen. De mensen thuis en de fans in het stadion kunnen meeluisteren.
Partnerbijdrage
Floortje Dessing blij met terugkeer Floortje naar het Einde van de Wereld: 'Dat ik dit weer kan, is onbeschrijfelijk'
10:00Klaas Dijkhoff vertelt waarom hij Klaas aan het Front wilde maken
09:52Opvallend: WNL Op Zondag-gast Mandy gaat flink over de tong
09:08Terugkijken: Jamai dirigeert Beethoven in Maestro
08:25De TV van gisteren: 'Jamai moet uit de kast komen als dirigent'